Aktyvus laisvalaikis
/
Vilniaus apskritis

WAKE INN Vilnius

El. paštas
Adresas
Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen., Vilniaus raj.
Telefonas 1

WAKE INN Vilnius – vandenlenčių parkas įsikūręs Vilnius Grand Resort teritorijoje, Vilniaus rajone – tik 5 minutės Ukmergės plentu!

Parke įrengtos trys naujos, modernios trasos su vandens figūromis, taip pat veikia jauki kavinukė bei laisvalaikio prekių ir įrangos parduotuvė. Erdvios terasos ir pieva puikiai tinka asmeniniams renginiams ar šventėms organizuoti.

Tai jau antrasis Wake Inn parkas Lietuvoje. Wake Inn Vilnius – tobula vieta ne tik ekstremaliam sportui, bet ir geram laikui.

Wake Inn Vilnius Jus sveikina pirmasis Baltijos Šalyse batutų parkas ant vandens Water Inn vardu!
Vandens Batutų Parkas – tai gerų emocijų ir puikios nuotaikos oazė įsikūrusi Wake Inn Vilnius vandenlenčių parke, viešbučio „Grand Resort Vilnius“ teritorijoje.

Trumpa informacija lankytojams:
Sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 minučių. Prieš sesiją turite atvykti likus ne mažiau kaip 30 minučių, kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis ir gautumėte dalyvio apyrankę. Siūlome atvykti maždaug 45 minutėmis anksčiau, jei esate didesnė grupė.

Darbo laikas:
Vandens batutų parkas dirba kasdien 12:00 – 20:00. Sesijų laikas: 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00.

Saugumas:
Visi Vandens Batutų Parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Vandens Batutų Parko nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką. Visi lankytojai privalo vykdyti gelbėtojo nurodymus. Neblaivūs asmenys į Vandens batutų parką neįleidžiami.
Minimalus lankytojų amžius – 6 metai. Vaikai iki 11 metų į Vandens batutų parką įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra (vienas suaugęs gali lydėti 6 vaikų grupę). Privalomi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jeigu Jūs nepilnametis, būtinas tėvų ar globėjų sutikimas.

Visais rūpimais klausimais kreipkitės:
andrius@wakeinn.lt / arunas@wakeinn.lt / algirdas@wakeinn.lt / tel. nr.: +37065556665

Palikti atsiliepimą apie WAKE INN Vilnius

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *