Aktyvus laisvalaikis
/
Vilniaus apskritis

Restoranas HBH Vilnius

El. paštas
Adresas
Raudondvario km., Riešės sen., Vilniaus raj., Molėtų pl. 17 km
Telefonas 1

Vilniuje įvykis — iš Palangos persikėlė 1500 kvadratinių metrų „HBH’aš“ kompleksas, kuris įsikūrė Vilnius-Molėtai 17km, vietoje buvusios „Žaldokynės“! Tiesa — viskas perdaryta taip, kaip ir priklauso „HBH’aš“ — erdvesni plotai, jaukesnė aplinka, įkurtas kambarys vaikams ir pramogų parkas „Lūšiukas“. Didelis gero maisto ir gėrimų bei pramogų centras netoli Vilniaus, turi viską — gera virtuvę, pirtis, baseinus, vietą ir pramogas vaikams, dideles erdves, lauko kavinę.

Nuotykių parkas „Lūšiukas“

Vaikų kambarys

Krepšinio aikštelė (lauko)

Restorano atidarymas reikšmingas dar ir dėl to, kad nauji lietuviškos virtuvės restoranai — retenybė Vilniaus prieigose. Patiekalai čia patiekiami didelėmis porcijomis, kaip ir Palangoje, o meniu ir kainos — tokie patys. Restorano „arkliukas“ — lietuviška virtuve, todėl garsioji komplekso šeimininkė ir daugelio receptų autorė Rada primena, kad jokių pusgaminių „HBH’aš“ nenaudoja, o štai iš ūkininkų žaliavas mielai superka.

Alų ir girą kol kas veža iš savojo bravoro — iš Palangos. Pyragus, duona kepa patys — tai jau tampa ne tik save gerbiančio restorano požymis, bet tai žymiai skanesni ir natūralesni kepiniai.

Tokioje erdvėje organizuoti renginius vienas malonumas (ir patogumas), todėl ne tik organizuojamos vaikų šventės (pvz. yra didelė erdvė, kurioje telpa ir žaidžiantys vaikai, ir jų tėvai gali pavalgyti, pašvęsti, matydami savo atžalas), bet ir rengiamos tradicinės lietuviškos šventės.

Tikroms šventėms čia veikia 5 pirtys su 2 baseinais, 3 banketinės salės, kurių didžiausioje susės net 100 žmonių, o 300 asmenų furšetas — tai patogiai ir gan laisvai besijaučiančių žmonių skaičius restorano erdvėse. Klientų patogumu pasirūpinta net pirtyse, kuriose įrengtais telefonais galite išsikviesti aptarnaujantį personalą, jei pritrūksite gero maisto ar gerų gėrimų.

Kai kuriomis paslaugomis „HBH’aš“ smarkiai konkuruoja su Vilniaus restoranais — tai maisto atvežimas pagal suderintus užsakymus, išvežamų pobūvių ar furšetų organizavimas ir aptarnavimas, dienos pietų pasiūlymai (14.85 Lt / 4.30 ), maistas išsinešimui. Šeštadieniais restorane rengiamos savaitgalinės šventės, kur šventinę nuotaiką palaiko gyvos muzikos vakarus organizuojantys muzikantai.

draugiškaS SEIMAI

Vidurkis: 5.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
houseofpuglu houseofpuglu

Labai gera, šauniai sutvarkyta aplinka. Visuomet čia užsukame.

9 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Restoranas HBH Vilnius

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *