Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai

Apie mus

Apie mus

Strazdanėlės“ – šeimos ugdymo centras, kuriame pasaulį atranda ne tik kūdikiai ar vaikai (nuo 4 mėn. iki 7 metų), bet ir tėvai, seneliai. Mes mokome, kaip auginti vaiką kūrybingoje aplinkoje, kaip paskatinti mažyli smalsauti ir atrasti.

Vaikų pamokėlės vyksta saugioje multisensorinėje aplinkoje. Dirbama pagal specialiai Lietuvos vaikams sukurtą ir geriausių užsienio praktikų adaptuotą ugdymo programą „ Strazdanotas pasaulis“. Pamokų metu siekiama aktyvinti kuo daugiau mažylio juslių – garsą, lytėjimą, matymą, uoslę – todėl muzika, ritmika, grojimas, dailė, keramika, teatras, žodinės improvizcijos, judesys – viskas sujungiama į žaidybinį procesą. Nuosekliai lavinami visi vaiko raidai būtini socialiniai, emociniai, kultūriniai ir kognityviniai sugebėjimai pagal amžių. Multisensorinio ugdymo bei asociatyvinio mąstymo metodika padeda įvairaus amžiaus vaikams pažinti save ir supantį pasaulį plačiau.

Dauguma „Strazdanėlių“ šeimų aktyviai įsitraukia ne tik į pamokėles bet ir į centro rengiamus seminarus apie vaikų ir šeimų auginimą, dalyvauja mokyklėlės koncertuose, renginiuose, projektuose, poilsiauja šeimyninėse vasaros stovyklose. „Strazdanėlės“ tampa gyvenimo būdu. Mes augame kartu su vaiku!

Prieš atvykdami būtinai užsiregistruokite iš anksto.

Susisiekti

Susisiekti

Papildoma informacija

Papildoma informacija
  • Darbo laikas:

Vieta

Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai
Rasti maršrutą

 

Susisiekti

Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai

Įvykių

Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai
Mergelike 019-2
Nemokama žindančiųjų savitarpio pagalbos grupė

Kiekviena mama turi savo žindymo istoriją: sėkmingą nuo pirmųjų akimirkų, varginančią kelis mėnesius, kartais – su nuopuoliais ir pakilimais. Vis kitokią ir nepakartojamą. Mes kviečiame visus norinčius KOVO 28 D. 18:00 – 19:30 val. į NEMOKAMĄ susi...


16114161_1380620085302186_1703461277774487723_n
Piešinių konkursas „Mano Vienaragis“

Praėjo beveik mėnuo nuo mūsų naujos muzikinės knygos "Vienragio mįslė" PREMJEROS Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Knygos dailininkas Gediminas Pranckevičius KNYGŲ MUGĖS proga kviečia dalyvauti konkurse. Kviečiame vaikus nupiešti savo įsivaizduo...


Atsiliepimai

Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai

Lankytojų įvertinimas

5

3 Viso

  • Bendras įvertinimas
  • Vardas
  • El. paštas
  • Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku