Mokyklėlės
/
Jeruzalė

Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai

Adresas
Mokyklos g. 6, Vilnius

Strazdanėlės“ – šeimos ugdymo centras, kuriame pasaulį atranda ne tik kūdikiai ar vaikai (nuo 4 mėn. iki 7 metų), bet ir tėvai, seneliai. Mes mokome, kaip auginti vaiką kūrybingoje aplinkoje, kaip paskatinti mažyli smalsauti ir atrasti.

Vaikų pamokėlės vyksta saugioje multisensorinėje aplinkoje. Dirbama pagal specialiai Lietuvos vaikams sukurtą ir geriausių užsienio praktikų adaptuotą ugdymo programą „ Strazdanotas pasaulis“. Pamokų metu siekiama aktyvinti kuo daugiau mažylio juslių – garsą, lytėjimą, matymą, uoslę – todėl muzika, ritmika, grojimas, dailė, keramika, teatras, žodinės improvizcijos, judesys – viskas sujungiama į žaidybinį procesą. Nuosekliai lavinami visi vaiko raidai būtini socialiniai, emociniai, kultūriniai ir kognityviniai sugebėjimai pagal amžių. Multisensorinio ugdymo bei asociatyvinio mąstymo metodika padeda įvairaus amžiaus vaikams pažinti save ir supantį pasaulį plačiau.

Dauguma „Strazdanėlių“ šeimų aktyviai įsitraukia ne tik į pamokėles bet ir į centro rengiamus seminarus apie vaikų ir šeimų auginimą, dalyvauja mokyklėlės koncertuose, renginiuose, projektuose, poilsiauja šeimyninėse vasaros stovyklose. „Strazdanėlės“ tampa gyvenimo būdu. Mes augame kartu su vaiku!

Prieš atvykdami būtinai užsiregistruokite iš anksto.

Vidurkis: 5.05 (3 vertinimas/ai)
Puikiai
3
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Anonimiškas

Tikk patys geriausi įvertinimai iš mūsų šeimos. Augome visi kartu, tiek mes, kaip tėvai, tiek mūsų vaikai. Mokyklėlės užsiėmimai visada apgavoti,tinkami vaikams pagal amžių. Pedagogai tikri savo darbo profesionalai.

6 m. ago
Anonimiškas

Puiki vieta augti ir tobulėti tiek vaikams, tiek tėvams.

6 m. ago
Anonimiškas

Puiki vieta šeimai, kuri nori naudingai ir kartu praleisti laiką 🙂

6 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Strazdanėlės – mokyklėlė šeimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *