Mokyklėlės
/
Kauno apskritis

Mokykla tau – anglų kalbos kursai Kaune

El. paštas
Adresas
Savanorių pr. 192-311, Kaunas, LT-44151
Telefonas 1

Anglų kalbos mokome vaikus, moksleivius ir suaugusius.

Vidurkis: 5.05 (5 vertinimas/ai)
Puikiai
5
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Anonimiškas

Anglų kalbos pamokėles šioje mokyklėlėje lanko visi trys mūsų vaikai. Su vyresnėle šiek tiek susivėlinom, ji pradėjo lankyti pamokėles būdama trečioke, kai pajutom, kad sunkiai sekasi. Mažieji pradėjo mokslus nuo trijų metų, į pamokėles eina su džiaugsmu ir prasidėjus savaitei jau pradeda klausinėti ar rytoj bus anglų. Dėkoju „Mokykla tau“ kolektyvui – tiek dėstytojom, tiek administracijai už suteikiamas žinias, gerą nuotaiką ir pyragus, kurias kartais palepina.

3 m. ago
Anonimiškas

Sūnus dalyvavo „Mokykla tau“ stovykloje vasaros atostogų metu. Pyragų receptus teko išbandyti ir namie, nes staiga vaikas tapo super šefu, taip pat vasarą ne kartą darėm limonadą pagal mokykla tau receptą. Ir aišku smagiausia dalis, kad visi receptai yra angliški, tai sūnus parduotuvėje garsiai skaitė ingredientų sąrašą pyragui ir ieškojo produktų. Dėkojam už puikiai praleistą laiką ir naujas anglų kalbos bei kulinarines žinias, tiesa sakant vienas stovyklos pyragų tapo mūsų mėgstamu, vis kepam namie.

3 m. ago
Anonimiškas

Jau metai lankom anglų kalbos pamokėles. Praėjus metams jau matome progresą. Užsiėmimus pradėjome lankyti, kai mokykloj atsirado anglų ir pajutom, kad anglų kalbos pamokos kelia vaikui įtampą. Į „Mokykla tau“ pamokėles sūnus eina noriai ir be baimės ir po metų jau ir mokyklinės pamokos nebekelia streso, ačiū!

3 m. ago
Anonimiškas

Superinės anglų kalbos pamokėlės vaikams!!! Einam su noru ir džiaugsmu. Lankom jau antrus metus, pamažu drąsėjam, išmokstam vis daugiau ir daugiau, o ir šiaip tobulėjam. Mums tik keturi metai, tai anglų pamokėlėse išmokom kirpti su tikrom žirklėm 🙂 Ačiū mokyklėlės kolektyvui už kantrybę ir rūpestį, sėkmės ugdant mažuosius mokinukus!

3 m. ago
Alexandr Izmalkov

Lankom pirmąsias pamokėles Pienės darželyje. Teko net stebėti užsiėmimą su trimečiais. Labai patiko metodika, kurią naudoją dirbant. Net po pirmo užsiėmimo pusė grupės sveikinosi Hello, mokėjo jump ir dar porą žodžių. Vaikai eina noriai, gaila, kad anksčiau nebuvo šios mokyklėlės mūsų darželyje.

6 mėn. ago

Palikti atsiliepimą apie Mokykla tau – anglų kalbos kursai Kaune

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *