Privatūs
/
Lazdynai

Mįsliaus dirbtuvės

Adresas
Sausio 13 - osios g. 4 A, Vilnius
Telefonas 1

Mįsliaus dirbtuvės – tai vieta, kur kiekvienas jaučiasi saugus, laukiamas ir mylimas. Čia kiekviena diena – naujas nuotykis! Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir kūrybai!

Vaikų lopšelis-darželis „Mįsliaus dirbtuvės“įsikūręs unikalioje vietoje šalia Plikakalnio atodangos Karoliniškių draustinyje, laukinės gamtos apsuptyje. Čia gausu vaikams dar nematytų miško paukščių, augalų bei kitų gėrybių.  Vos už 200 metrų teka upė Neris. Netoliese gausu pasivaikščiojimo ir bėgimo takų, neseniai įkurta bendra vaikų žaidimų aikštelė. Kitoje Neries pusėje – Vingio parkas.

Siekiant užtikrinti maksimaliai palankias vaikų sveikatai sąlygas, patalpos suprojektuotos taip, kad vaikus pasiektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Taip pat, įrengta inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri sumažina ligų plitimo riziką.

Grupėse sukurtos erdvės visapusiškam intelekto ugdymui: patalpa fizinėms veikloms ir judriems žaidimams, kūrybinės dizaino ir menų dirbtuvės, gamtos pažinimo ir eksperimentų laboratorija, muzikos, šokių ir vaidybinių žaidimų studija, biblioteka ir poilsio kampelis, vandens, smėlio ir šviesos žaidimų stalai. Aplinka kuriama semiantis idėjų ir pritaikant Reggio Emilia metodą, siekiama sukurti pozityvią ir saugią atmosferą bei namų jaukumo jausmą.

Ugdymas grindžiamas humanistinėmis idėjomis ir patirtinio ugdymo samprata, kurios pagrindas yra vaiko tobulėjimas per asmeniškai įprasmintą patirtį.

Organizuojant ugdomąsias veiklas pasitelkiami šiuolaikiški miško mokyklos metodai, STEAM projektai, naratyviniai ir palaidų dalių žaidimai, užsienio kalbos mokymas, Kimoči emocinio intelekto programa, ekskursijos bei vertybių ir pilietiškumo ugdymas.

Šiais metais Mįsliaus dirbtuves lankyti kviečiame vaikučius nuo vienerių iki šešerių metų. Visų norinčių išbandyti Mįsliaus dirbtuves nekantriai laukiame nemokamose edukaciniuose užsiėmimuose.

Vidurkis: 5.05 (7 vertinimas/ai)
Puikiai
7
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Odeta

Jau buvau , rekomenduoju.

4 m. ago
Vita

Rekomenduoju

4 m. ago
Tomas Savicianskas

Labai jauki aplinka, naujai ir šiuolaikiškai įrengtos patalpos, draugiškas pedagogų bendravimas. Savo sūnų leisime nuo gruodžio mėnesio. Rekomenduoju apsilankyti

3 m. ago
Adelė

Buvau su savo dukra nuėjusi į šį darželį. Iš ties pasirodė labai įdomu, visa aplinka kruopščiai suplanuota, kad vaikams būtų įdomu. Savo mergaitę jau užrašiau. Rekomenduoju!

3 m. ago
Irena

Puikus darželis! Mes susigundėme ir sudalyvavome atviruose užsiėmimuose, visos mamos aikčiojo matydamos kaip vaikai džiaugiasi paruoštais žaidimais. Ugdymas labai kūrybiškas, kolkas valstybiniams darželiams dar labai toli iki tokio lygio.

3 m. ago
Elzė

Apsilankėme su vaiku, labai jauki aplinka, bei įdomios veiklos skirtos vaikams.

3 m. ago
Vilija

Aplinka jauki, skatinanti vaikų kūrybiškumą, taip pat sužavėjo gausybė natūralių priemonių bei šiltas bendravimas.

3 m. ago
Liuda

Puiki ugdymo įstaiga. Gausu ugdomųjų priemonių, šiuolaikiškos ir jaukios erdvės vaikams. Apsilankymo metu buvau maloniai nustebinta naujomis, dar nematytomis ugdymo priemonėmis!
Puiki Įstaigos filosofija!!
Džiaugiuosi, jog atradome šią įstaigą!
Atvirų dienoje sūnui taip patiko, jog tik išėję, jis vėl klausė, kada galėsime čia sugrįžti?!
Labai rekomenduoju tik geriausiai atsiliepimai 🙂

3 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Mįsliaus dirbtuvės

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *