Kavinės vaikams
/
Vilniaus apskritis

Mazylioreceptai.lt

Adresas
Vilnius
Telefonas 1

„Mažylio receptai“

Svetainė „Mažylio receptai“ gimė 2011 metais – per visą šį laiką mūsų ir kitų mamų dėka receptų skrynia pildėsi ir šiandien ji labai pilna. Pagrindinis mūsų svetainės tikslas – parodyti, kad gaminti namie paprasta, sveika ir visai nesudėtinga. Daugumai mūsų receptų prireiks tik Lietuvoje auginamų bei randamų produktų.

Galbūt šie receptai (gimę iš kasdienės praktikos, derinamos su mažylių mitybos specialistų patarimais) nepatiks arba netiks Jūsų Mažyliui – juk skiriasi skoniai, dalis mažylių netoleruoja tam tikrų produktų – todėl atkreipiame dėmesį, kad visada pirmiausia rekomenduojama apie mažylio mitybą pasitarti su vaikų gydytoju-pediatru, o tik tada – klausyti savo širdies ir kitų mamyčių patarimų.

Gamindami Mažyliams būkite kantrūs, mokykitės vieni iš kitų, būkite išradingi, kūrybingi, aukite kartu ir kaupkite po širdimi abipusiškai naudingą patirtį, taip padėdami tvirtus pagrindus tolesnei sveikai mažylio mitybai ir teisingiems valgymo įpročiams. Ir, žinoma, nepamirškite ruošiamų patiekalų kaskart pagardinti visur tinkančiu prieskoniu MEILE – šios sudedamosios dalies niekada nebus per daug…

Su jūsų mažyliais augantys – Mažylio receptai

Vidurkis: 5.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
wakeinn wakeinn

Tikrai nereali knyga ir pats geriausias pagalbininkas mamai. Yra daug puikiu minciu, ypac tada kai nebezinai ka vaikuciui pagaminti, o dar noris ir sveikai. Aciu jums uz sia puikia knyga. Ji pas mane lentynoje.

9 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Mazylioreceptai.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *