/

DIENOS STOVYKLA

El. paštas
Adresas
Rinktinės g. 2, 09312 Vilnius
Telefonas 1

Daugeliui iš mūsų vaikystė asocijuojasi su knygomis ir jose esančiomis pasakomis. Įvairios knygos mus lydi nuo pat mažens, tačiau ar kada nors susimąstėte, kaip jos atsiranda?

 

Kviečiame 5-8 klasių moksleivius susipažinti su knygų gaminimu ir savo rankomis pagaminti pačių sukurtą knygą 5 dienų stovykloje Energetikos ir technikos muziejuje!

 

Pirma diena. Mokiniai susipažins su popieriumi, jo istorija, rūšimis bei gamybos būdais ir  patys gaminsis lapus savo knygai.

Antra diena. Stovyklautojai kurs savo knygos scenarijų, rašys istoriją, dalinsis pasakojimais su kitais ir sugalvos knygos pavadinimą bei gamins viršelį.

Trečia diena. Mokiniai susipažins su spaudos istorija, pirmosiomis spausdintomis knygomis, knygų spausdinimu pogrindyje. Mokiniai galės apžiūrėti spausdinimo mašiną, joje naudojamas literas ir patys dėlios bei spausdins savo sukurtą pasakojimą.

Ketvirta diena. Mokiniai bus supažindinti su senoviniais ir šiuolaikiniais knygų įrišimo būdais bei patys įriš savo knygas pasirinktu įrišimo būdu. Dienos pabaigoje jau turės savo pagamintas knygas.

Penkta diena. Stovyklautojai išeis į miestą ir ten ieškos spaudų, radę juos fotografuos, o atspausdintas nuotraukas iškarpys ir sudėlios savo raštus. Dienos pabaigoje dalyviai atsispausdins savo sudėliotus spaudus ant marškinėlių.

 

Stovyklos kaina: 108 €
Stovyklautojų amžius: 11-14 metų
Stovyklos pamainos: liepos 9-13 d. ir liepos 23-27 d.
Registracija: Internetu arba skambinant telefonu: (85)27 54 312

Palikti atsiliepimą apie DIENOS STOVYKLA

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *