Aktyvus laisvalaikis
/
Anykščių rajonas

LABIRINTŲ PARKAS

Adresas
Skapiškių k., Anykščių sen., Anykščių r. sav.,
Telefonas 1

Vienintelis Baltijos šalyse labirintų parkas. Labirintų parkas jau veikia ištisus metus, aplankyk mus ir žiemą ir vasarą!!!

Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų Parką sudaro keturi skirtingi labirintai:
Didysis labirintas – Jūsų tikslas nepasiklysti ir pereiti labirintą;
Apvalusis labirintas – Reikia surasti labirinto centrą bei rasti išėimą;
Lenktynių labirintas – Lenktyniauk su draugu – laimi greitesnis;
Kukurūzų labirintas – Šiais metai nebeveikia.
Taip pat rasite: Užkandinę, Apžvalgos aikštelę medyje (nemokamai), Vaikų žaidimo aikštelę (nemokamai), Šaudykla (mokamas), Skrydis virš labirinto (mokamas), Veidrodžių karalystė (veidrodžių labirintas + lenktų veidrodžių kambarys) (mokamas), Mini golfas (mokamas), Traktoriukų vairavimo mokyklėlė (mokamas), Kaskados su pripučiamomis padangomis (mokamas), Mini ekskavatorius (mokamas), Vaikiška karuselė (mokamas).

Vidurkis: 5.05 (11 vertinimas/ai)
Puikiai
11
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Egle Terminienė

Nereali vieta, ispradziu sunkokai buvo kol suradom kaip privaziuot, bet jau antra karta tikrai paprastai rastume kelia. Visiems vaikams labai patiko, praleidom sauniai laika. Tikiuosi, kad tokiu pramogu bus ir daugiau Lietuvoje.

4 m. ago
Zana111

Labai šauni vieta, buvom su vaikais. Viskas prižiūrėta, sutvarkyta. Rekomenduoju!

3 m. ago
DianaAndrius

Buvome su klase rudenį aplankę šį parką. Labai patiko pati įdėja, mintis tikrai superinė. Man kaip auklėtojai buvo labai ramu dėl vaikų, jie ten lakstė kokia valandą. Aišku yra kur tobulėti 🙂

3 m. ago
Anonimiškas

Isbande ir musu seima sio parko pramogas. Aciu uz tikrai sutvarkyta aplinka, smagias pramogas, o dar dziugiau, kad didzioji dalis ju yra ir nemokama vaikams. O kad nelupikauja, tai gan retas reiskinys lietuvoje. Getgaudu seimyna rekomenduoja!

3 m. ago
Anonimiškas

šį sekadienį lankėmės šiame parke. Labai patiko viskas, kas įrengta. Gaila, kad foto negaliu čia įdėti, nes turbūt tik taip įmanoma geriausiai perteikti vaikų emocijas. Džiugu, kad viskas labai tvarkingai įrengta, rasti nesudėtinga, nes važiuojant nuo Lajų tako pakeliui. Mūsų šeima dėkoja už galimybę su vaikais smagiai prisidūkti. Tikrai trūko tokios vietos Anykščių krašte.

3 m. ago
Anonimiškas

Labai patiko abiems mano vaikams. Verta ir dar karteli verta.

3 m. ago
Anonimiškas

Buvau, išbandėm visas pramogas ir tikrai labai patiko tiek mums, tiek vaikams.

3 m. ago
Anonimiškas

Lankemes praita savaite,kai jau sezonas skaityk i pabaiga! Bet tikrai nepravaziuokit vaziuojant is Laju tako ir sios vietos. Vaikams labai patiko, rekomenduoju!

2 m. ago
Anonimiškas

Super, tikrai džiaugiuosi naujiena, kad šis parkas ims veikti visus metus! Nes vaikai dar ištveria Lajų taką, bet jau poto baigiasi zyzimu, kad arba į labirintų parką arba į rogučių trasą. Tai viena kartą lekiam ten, kitą kartą į labirintus.

2 m. ago
Anonimiškas

Buvom pernai, dukrytes istraukt negalejau,idomu kada siais metais jau veiks?

2 m. ago
Anonimiškas

Vakar lankemes, tai tikrai šauni pramoga ir verta demesio vieta vaikams. Musu seima rekomenduoja.

2 m. ago

Palikti atsiliepimą apie LABIRINTŲ PARKAS

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *