Mokyklėlės
/
Vilniaus apskritis

Krokodiliukas.lt akrobatikos mokykla

Adresas
Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa, 22 akrobatikos salė. Verkių g 29, Vilnius ir Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.
Telefonas 1

APIE MUS
Rūpintis vaikais visada buvo ir bus tėvelių pagrindinis tikslas. Mums visiems, be išimties, norisi, kad mūsų vaikai augtų sveiki, stiprūs, protingi ir drąsūs. Reguliarūs akrobatikos užsiėmimai nuo pirmųjų gyvenimo dienų padeda sėkmingai spręsti svarbiausius fizinio lavinimo ir protinio vystymosi uždavinius.
KODĖL BŪTENT AKROBATIKA?
Akrobatika užtikrina įvairiapusį vaiko vystymąsi: t.y. vysto visas raumenų grupes, reakcijos greitį, sumanumą, kvėpavimo ir vestibulinę sistemas, judesių koordinaciją, kūno lankstumą bei plastiškumą. Padeda esant ortopedinėms pėdų problemoms bei kompensuoja šiuolaikinio gyvenimo judėjimo trūkumą. Kaip rodo praktika, akrobatika teigiamai veikia vaiko protinį vystymąsi: gerina atmintį, greitina mąstymą, spartina intelekto vystymąsi.
Treniruočių metu vaikas išmoksta pagrindinių akrobatikos elementų: išlaikyti pusiausvyrą, atlikti špagatus, „tiltelius“, kūlversčius, persirietimus ir persivertimus, įvairių stovėsenų ant galvos, ir rankų, o taip pat specialių fizinių pratimų visoms raumenų grupėms. Šiuos pratimus gali atlikti įvairaus amžiaus žmonės. Akrobatika ypač naudinga vaikams: sistemingai ja užsiimant, tobulėja judėjimo aparatas, gerėja funkcinis širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų darbas, didėja gyvybinė plaučių talpa, stiprėja raumenys, lavėja koordinacija. Taip paklojamas pagrindas ateities sėkmei bet kurioje kitoje sporto šakoje.

Vidurkis: 5.05 (2 vertinimas/ai)
Puikiai
2
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
teatrasavilys teatrasavilys

Dziaugiuos, kad mano vaikai lanko sia mokykla, pastebejau kad atsirado taisyklinga laikysena, visad eina pasitempe, nesusikuprine. Manau sportas vaikams yra butinas. Vyresnysis pats pasirinko tokios pakraipos mokykla.

4 m. ago
Alexandr Izmalkov

Viena geriausių sporto pramogų vaikams! Rekomenduoju.

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Krokodiliukas.lt akrobatikos mokykla

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *