Vaiko sveikata
/
Kauno apskritis

Klinika Motina ir vaikas

Adresas
Savanorių pr. 245, LT-50154 Kaunas
Telefonas 1

Klinika „Motina ir vaikas“ – viena pirmųjų privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Nuo 1994 m. klinikoje veikia Akušerijos ir ginekologijos diagnostikos bei gydymo centras; 1998 m. įkurta pirmoji Lietuvoje savarankiška pagalbinio apvaisinimo laboratorija; 2005 m. duris atvėrė Dermatologijos ir estetinės medicinos centras. Daugiau nei dešimtmetį čia veikė pirmieji privatūs gimdymo namai. Klinikoje teikiamos ambulatorinės ir stacionarinės paslaugos.

Klinikos gydytojai, akušerės ir slaugytojos jau daugelį metų dirba kaip viena darni komanda. Jie – savo srities profesionalai, suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio, neskaičiuojantys darbo valandų, apgaubiantys kiekvieną pacientą išskirtiniu dėmesiu ir šiluma.

Klinika didžiuojasi turima naujausia šiuolaikine medicinos įranga, kuri padeda tiksliai nustatyti diagnozę ir sėkmingai gydyti įvairias ligas. Klinikoje įrengta moderni operacinė, jaukios palatos.

Klinikoje įsikūręs sYnlab medicinos tyrimų centro Kauno filialas. Tai vienas pažangiausių medicinos tyrimų centrų Lietuvoje. Nuo šiol visi laboratoriniai, kraujo, šlapimo, mikrobiologiniai ir kiti tyrimai atliekami sYnlab medicinos tyrimų centre. Daugiau apie tyrimus galite sužinoti http://www.synlab.lt/ .

Alergologijos paslaugas teikia CD8 alergijos klinika, čia įsikūrusi doc. dr. Jūratės Staikūnienės dėka. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite www.cd8klinika.lt.

Patikima medicininė pagalba, nuoširdus bendravimas, ypatingas dėmesys klientų aptarnavimui, jauki aplinka, konfidencialumas – tai mūsų sėkmės veiksniai.

Patikėję savo sveikatą mūsų specialistams, galėsite būti tikri, kad Jums bus užtikrintas maksimalus komfortas, diagnozė bus tiksli, o gydymas – šiuolaikiškas.

Palikti atsiliepimą apie Klinika Motina ir vaikas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *