Kultūra
/
Klaipėdos apskritis

Klaipėdos zoologijos sodas MiniZoo

El. paštas
Adresas
Jonušų k., Dauparų – Kvietinių sen., Klaipėdos raj., Lietuva
Telefonas 1

Klaipėdos zoologijos sodas savo veiklą pradėjo 2001 m. Sodo įkūrėjas Edvardas Legeckas.

Zoologijos sodas įsikūręs 10 kilomentų atstumu nuo Klaipėdos. Jis  yra svarbus Klaipėdos rajono turizmo ir rekreacinės infrastruktūros plėtojimui. Sodo veikla nuolat plečiasi, vis sparčiau pradedamos vykdyti įvairios nykstančių gyvūnų išsaugojimo programos, bei organizuojamos ir vykdomos edukacinės — pažintinės programos.

Zoologijos sode šiandien priskaičiuojama apie 200 vienetų gyvūnų. Šią kolekciją sudaro per 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas. Gyvūnų rūšių didėjimas sodo ekspozicijoje teikia didesnes įmonės veiklos galimybes. Juo didesnė gyvūnų įvairovė, tuo ji darosi patrauklesnė gamtos pasiilgusiam žmogui ir pritraukia didesnius lankytojų srautus. Nuo 2014 metų sodas gavo naują statusą ir pakeitė pavadinimą. Klaipėdos zoologijos sodas gali dydžiuotis turėdami vienus iš rečiausių Pabaltijos šalyse baltuosius tigrus.

Vidurkis: 2.35 (6 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
2
Blogai
0
Labai blogai
3
Privatus darželis Mūsų Pėdutės

Labai labai įdomus zoo. Nepalyginsi su Kauno zoo sodu. Ir nepavadinčiau jo mini zoo, gal labiau maxi.Nes jis teritorija gal ir mažesnis už Kauno, bet žvėrelių gerokai daugiau. Kai kurie laksto ne garde.Su jais gali nusifotografuoti. Žvėrių gardai įrengti su daug žalumos, medžių, krūmų, labai panašu į laukinę gamtą. Vaikams ir tėvams paliko didžiulį įspūdį. Galima nusipirkus maisto juos maitinti. Paršiukų, ožkyčių begalės. Jei važiuosite pro šalį, būtinai užsukite.

5 m. ago
HolleyMoen85047

Na zvereliu gal ir daug. Bet salygos jiems nera labai jau puikios. Buvome per lietu, tai kai kur praeiti neimanoma, reikia zinoti, kad pasiimti botus. Pro vilkus einant bridome per teslas.Kitoje puseje prie raguociu isvis vos su vezimu pravaziavome. Linkeciau daugiau sutvarkyti takelius.

5 m. ago
Anonimiškas

Nezinau kaip siemet, bet su takeliais pernai tai pas juos tikrai beda – daug kur purvas ir vaikus turi sekti, kad neiliptu i kokia purvo bala, o ne i gyvunus ziuret. Tikiuosi, kad siemet jau bus apsitvarke ir butinai aplakysim, nes tai daaaaug kartu geriau nei Kauno zoo.

4 m. ago
Anonymous

Neremkite šio zoologijos sodo, nes pinigai investuojami ne į gyvūnus. Darbuotojai taip pat negauna net minimalaus 2019 m. atlyginimo.

2 m. ago
Adas

Nerekomenduoju, mieliau nuvažiuoju pasižiūrėti elnių, ten jei neklystu vadinasi. Ten tikrai rekomenduoju vykti

1 m. ago
Viktorija Bolgova

Pats baisiausias zoologijos sodas kuriame teko buti.
Verciau direktorius uzsidarytu, ir nekankintu gyvunu. Nes BAISU ziureti kas darosi!!!!! BAISU!!!

3 mėn. ago

Palikti atsiliepimą apie Klaipėdos zoologijos sodas MiniZoo

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *