Mokyklėlės
/
Lietuva

Karjeros stovykla 2018

Adresas
Sodyba „Akmeninė užeiga“, Bražuolės km., 21100 Trakų rajonas.

2018 m. Vasaros Karjeros stovykla:

„Drąsa ir pasitikėjimas savimi“
Vietų dar liko šiose pamainose:

2018.07.29 – 2018.08.03
2018.08.12 – 2018.08.17

Tai trečius metus organizuojama ir 15-19 metų jaunimo ypatingai pamėgta „Karjeros stovykla“ su nauja programa kasmet, Trakų rajone. 6 dienų Stovykla pasižymi jaunų ir patyrusių savo srities profesionalų komandos gausa, kurie sukuria betarpišką ir neabejotinai įdomų bendravimą su jaunimu.

Vidurkis: 5.05 (26 vertinimas/ai)
Puikiai
26
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Nerealu, tobula, WOW. Maistas pasakiškas. Organizatoriai nepakartojami, paskaitos nepamirštamos. Paskutinę dieną atsisveikinti nenori nei vienas.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Pati geriausia ir naudingiausia stovykla mano gyvenime! Šioje stovykloje patys geriausi vadovai ir pati šauniausia chebra! Ačiū už viską ko išmokau!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Karjeros stovykla yra viena geriausių patirtčių, kurią teko išgyventi, garantuoju, jog tai yra tikrai neįkainuojama protinė bei emocinė patirtis, kurią gali patirti tikrai ne kasdien. Stovykla puikiai pagelbės tiem, kurie yra pasimetę karjeros kelyje ar nori tapti efektyvesniais gyvenime. Stovykloje dalyvavęs du kartus labai praplėčiau draugų ratą, įgyjau motyvacijos bei susimąsčiau apie savo ateitį. Tad šią stovyklą širdingiausiai rekomenduoju ir labai tikiuosi susitikti su jumis kitais metais.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Vienintelis minusas, tik tas, kad stovykla per trumpa, jei būtų dvigubai ilgesnė, nebūtų viskas buvę lyg sapne, nes nespėji priimti informacijos kiekio ir pasidžiaugti draugais, norėtųsi su visais lektoriais ir vadovais praleisti kuo daugiau laiko! Maistas- pasaka, kambariai vieni geriausių, kokius gali pasiūlyti stovyklos visos Lietuvos mąstu , važiuočiau dar kartą.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Nereali stovykla, tikrai patariu važiuoti, nepasigailėsit ir dar antrą kartą atvažiuosit, maistas puikus, organizatoriai žiaureiii faini, jeigu susirinksi visą informaciją tai turėsi sėkmingą karjerą, svarbu nepasiduoti ir eiti į priekį!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Buvo nerealu! naujos patirtys, pažintys, žinios, nuostabi kompanija ir puikūs vadovai bei lektoriai.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Tikriausiai pati geriausia stovykla, įvykusi šią vasarą. Visi stovyklos vadovai buvo ypač draugiški ir išgirdo visus mūsų pageidavimus dėl maisto valgykloje ;)Niekados nenuobodžiavome. Prieš paskaitas ir po paskaitų buvo didelis užimtuma. Kas norėjo, tas galėjo žaisti badmintoną, futbolą, tinklinį, ilsėtis kambaryje ir t.t. Kiekviena paskaita buvo itin informatyvi ir svarbiausia nenuobodi 😉 Vadovai maloniai atsako į visus užduotus klausimus ir duoda patarimus, vertus milijono. Tad jeigu dar nesugalvojote kokią stovyklą rinktis kitais metais, rinkitės šią nuostabią vietą.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Sitoje stovykloje galima naudingai praleisti laika, igyti ziniu, susirasti draugu ir labai smagiai praleisti laika. Niekada nesigailesiu, kad ten buvau☺

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Patobulėjusi išklausius ir susipažinus su žmonėmis,kurių be šios stovyklos gal niekada nebūčiau sutikusi ,daug prieš tai nežinomų ar nesuprantamų dalykų supratusi,susibendravusi su labai įdomiais bei motyvuotais bendraamžiai.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Esu kupina įspūdžių ir patirtų nuostabių akimirkų. Ši stovykla buvo labai naudinga,nes aš per trumpą laiką tiek daug naujo sužinojau ir tai man padės labai ateityje.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Esu dar labiau motyvuotas veikti ir judėti pirmyn bei kilti tam tikrais karjeros laiptais nei anksčiau! Esu be galo laimingas naujom pažintim, tikiuosi šias pažintis išlaikyti ir nuveikti kažką insane, crazy, įdomaus ir naudingo! Mano manymu, daugiausiai mums davė praktiniai užsiėmimai, kuriuos tikrai ketinu naudoti asmeniniam gyvenime.. Tad „dėkavoju“ labai už tokią fainą, neišvaistytą ir naudingai praleistą laiką su mumis!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi pasisėmęs labai daug naujų dalykų, jaučiu kaip įgijau bendravimo, verslo, patarimų kaip planuoti savo karjerą, viešojo kalbėjimo įgūdžių ir t.t. Man ši stovykla paliko labai daug įspūdžių kuriuos tikrai dar ilgai prisiminsiu.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Po stovyklos jaučiuosi stipriai patobulėjusi, labiau pasitikinti savimi, atradusi daug atsakymu i nuolatos kylančius klausimus, taip pat aplanko nuostabus jausmas, kad vasaros neleidžiu gulėdama sofoje, o stipriai tobulėju, ši stovykla buvo labai gera patirtis, draugiškų lektorių aplinkoje jaučiausi labai gerai, drąsiai uždavinėjau klausimus, bendravau su jais. Svarbu paminėti, kad „Karjeros stovykla“ atliko savo misiją ir karjera dabar atrodo žymiai konkretesnis, aiškesnis ir kartu lengvesnis dalykas. Kitais metais butinai sugrįšiu čia, lauksiu naujų paskaitų. Noriu padėkoti visiems vadovams ir lektoriams už jų atsidavimą savo darbui, geras emocija, begalinės vertės žinias ir gerą laiką drauge.:)

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi kaip niekada įkvėpta kurti, domėtis, planuoti, pritaikyti gautas žinias. Labai džiaugiuosi susipažinusi su tiek daug ambicingo jaunimo, ypatingai daug gyvenime pasiekusių lektorių bei vadovų, kurie rūpinosi ir skatino! Ačiū!!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Ši stovykla buvo palyginus intensyvi, bet įsisavinau labai daug vertingos informacijos.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi patobulėjusi morališkai. Jaučiuosi labiau motyvuota, nei atvykusi. Be galo patiko lektoriai ir jų paskaitos.O stovyklos vadovai yra patys geriausi!! Jei tik galesiu būtinai atvažiuosiu kitais metais ir daugiau draugų pasiimsiu 🙂 Nuostabi stovykla!!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Kuo yra gera ši stovykla, kad ji suteikia daug motyvacijos. Dabar esu pilna idėjų ir supratimų, kaip galima būtų realizuoti savo verslą. Sutikau labai skirtingus žmones su skirtingais įgūdžiais, nuomonėmis, aistromis. Nors jau buvau šioje NEREALIOJE vietoje praėjusią vasarą, kada ir supratau, kokia linkme man judėti, kad tapčiau tikra asmenybe, tai šiais stovyklos metais radau jėgų realizuoti savo tikslams (manau, jos liks su manimi). Draugai ir pažįstami, senjorai ir vaikai, žinokite, niekada nevėlu kažko siekti, o jei Jums reikia „spyrio į nugarą“ tikslams pasiekti, drąsiai važiukoite čia!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi ne tik sužinojęs naujų svarbių dalykų ateičiai, bet ir kaip reikiant sustiprinęs savo silpnąsias puses. Taip pat radau gerų naujų draugų! Top stovykla! Pakartosiu dar!!!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Po stovyklos jaučiuosi įgijusi daug naudingų žinių, kurias susiejau su praktinėmis užduotimis. Taip pat iš stovyklos išsivežu motyvacijos ir pozityvumo užtaisą bei paskatinimą mąstyti out of the box principu.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Labai apmaudu išvažiuoti, tiek dėl cia sutiktu žmonių, tiek dėl lektorių. Patyriau labai daug geru emocijų, ne kartą perlipau per save ir labai dėl to didžiuojuosi, todėl išvažiuoju iš čia su ašarom akyse.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Labai daug įspūdžių, daug naujų žinių, draugų. Atrodo bus keista gyventi namie, be visų šitų žmonių ir aplinkos!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Motyvuotas, protingas, plačių pažiūrų, bandantis, ieškantis, pasitinkintis savimi, pilnas idėjų, naujų pažinčių.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi labai daug sužinojusi ir džiugu, kad tas žinias dabar galėsiu panaudoti ir pratiškai. Labai smagu, kad susipažinau su tiek daug naujų žmonių, labai smagiai ir naudingai praleidau laiką. Dabar esu dar labiau motyvuota siekti savo svajonių ir tikslų. Tai buvo tikrai nepamirštamas vasaros nuotykis!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi labiau pasitikintis, užtikrintas dėl savo karjeros, ateities.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Jaučiuosi išmanesnė, čia įgavau paskatinimą, motyvaciją. Sutikau daug įdomių, protingų žmonių. Laikas prabėgo kaip viena diena. Rekomenduočiau visiems, kurių negąsdina mokymasis vasaros metu!

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Mane tėvai užregistravo į šią stovyklą. Pirmas dvi dienas galvojau ką čia veikiu… paskui pripratau ir supratau, kad viskas ką čia išgirstu yra nauda ir kažkas naujo ir teigiamo. Kartosiu kitais.

6 m. ago
Alexandr Izmalkov

Nors atvaziavau čia sužinoti ką noriu daryti ateityje, sužinoti kokią profesiją pasirinkti, bet daugiau sužinojau ko geriau nesirinkti ir kas man tikrai, tikrai nepatinka ir ko aš nenorėčiau daryti, tai yra dar geriau, nes sumažėjo mano galimų pasirinkimų sąrašas.

6 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Karjeros stovykla 2018

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *