Mokyklėlės
/
Verkiai

Karate mokykla Budora

El. paštas
Adresas
Panerių 51-223, p/d nr. 13, 03160 Vilnius
Telefonas 1

2006 m. Vilniuje duris atvėrė Kyokushin karatė mokykla “Budora”, kurios įkūrėjas – Donatas Imbras – 5 DAN juodojo diržo meistras, daugkartinis Pasaulio vicečempionas, Lietuvos ir Europos čempionas. Sporto klubas “Budora” yra vienas iš didžiausių ir inovatyviausių Kyokushin karatė klubų Lietuvoje, vienijantis virš 1000 narių ir rengiantis treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje bei Molėtuose.

Sporto klubas “Budora” išugdė ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną, Pasaulio čempionato bei tarptautinių turnyrų prizininką. Didžioji dalis šių profesionalių sportininkų ir šiandien yra kartu su mumis – toliau siekia sportinių aukštumų bei dirba mokyklos instruktoriais.

Mūsų misija: Skatinti sveiką vaikų ir jaunimo gyvenimo būdą ir užimtumą, ugdyti moralines vertybes, o talentingus sportininkus motyvuoti tapti profesionaliais sportininkais ir /arba treneriais.

Mūsų vizija: Mes siekiame tapti vaikų ir jaunimo sveikos gyvensenos ekspertais bei ugdymo įstaigų partneriais, padedančiais kurti aktyvią aplinką kiekvienoje formalaus ir neformalaus ugdymo įstaigoje.

Sporto klube “Budora” laukiame kiekvieno – nuo paties mažiausio iki vyriausio, berniukų ir mergaičių, moterų ir vyrų, norinčių užsiimti aktyvia, įdomia ir įvairiapuse fizine veikla, sutvirtinti kūną, išmokti apsiginti ar siekti sportinių aukštumų Kyokushin karatė stiliuje. Mūsų klube Jūsų laukia ne tik karatė treniruotės, profesionalūs treneriai ir moderni treniruočių sistema, bet ir klubo organizuojami sporto ir pramoginiai renginiai, stovyklos ir, žinoma, naujų draugų ir bendraminčių būrys.

Tapkite mūsų klubo bendruomenės nariu!

Iki susitikimo treniruotėse, renginiuose ir stovyklose!

Palikti atsiliepimą apie Karate mokykla Budora

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *