Mokyklėlės
/
Lietuva

„Kalba.Lt“ kalbų kursai moksleiviams

Kalbų kursai moksleiviams grupėse su „Kalba.Lt“ – tai ne tik kalbos mokymasis, bet ir smagi, naujų žinių ir įgūdžių suteikianti užklasinė veikla su bendraamžiais.

Moksleivius kviečiame mokytis anglų, italų, vokiečių, prancūzų ir kitų užsienio kalbų grupėse arba individualiai.

Kodėl moksleiviams patinka mūsų kalbų kursai?

Jie kiekvieną pamoką jaučia, kad išmoko kažką naujo.

Kiekvienas mokosi savu tempu, žinias geriau priima skirtingais būdais: pasikalbėję, išgirdę, pamatę, nupiešę ar užrašę.  Tačiau visiems be išimties svarbi motyvacija, palaikymas ir grįžtamasis ryšys. Dėl to kursuose ne tik užduodame užduotis ir aiškiname temas: mes aktyviai klausome moksleivių tam, kad atrastume geriausią būdą padrąsinti, paskatinti ateit į kitą pamoką, atlikti namų darbus, pasidomėti daugiau. Išmokus pamoką – pagiriame, nes labai svarbu nepamiršti savo padarytos pažangos.

Unikalios mokymo metodikos

Mokome kalbų jau beveik trisdešimt metų. Per tą laiką ir patys mokėmės bei gilinome žinias, išbandėme skirtingas mokymo formas, stebėjome rezultatus. Ilganiui patys sukūrėme mokymo metodikas, su kuriomis galime užtikrinti itin kokybišką ir efektyvų mokymą.

Turite klausimų? Norite pasitikslinti dėl grupių starto, apmokėjimo sąlygų, individualių kursų kreipkitės į mūsų vadybininkę Viktoriją telefonu +370 693 83648 arba elektroniniu paštu viktorija.s@kalba.lt.

Palikti atsiliepimą apie „Kalba.Lt“ kalbų kursai moksleiviams

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *