Privatūs
/
Vilniaus miestas

Kaladėlių miestelis

Adresas
Giedraičių g.85, Vilnius
Telefonas 1

Siūlome rinktis „Kaladėlių miestelį“ savo mylimiems vaikams, nes tai yra įstaiga, kur auginama sveiko gyvenimo būdo karta.
Mes suprantame, kad vaikai yra skirtingi, todėl stengiamės atsižvelgti į individualius kiekvieno auklėtinio poreikius. Darželio darbuotojams svarbi vaiko gyvenimo kokybė ne tik ikimokyklinio ugdymo laikotarpiu, bet ir vėliau – lankant mokyklą, žengiant savarankiško gyvenimo keliu, – todėl tuo rūpinamės jau dabar.

Kaladėlių  miestelio prioritetas – aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas.  Čia męs daug judame, mokomės bendrauti ir bendradarbiauti, ugdome kūrybiškumą ir valią. Eksperimentuodami susipažįstame su supančio pasaulio dėsniais. O kasdien, visus metus,  atlikdami įvairius darbus laviname kalbos raidą, kritinį mąstymą, pojūčius, meninius gabumus dar daug kitų įgūdžių naudingų ateityje.
DARBO LAIKAS:
7:30-18:30
Penkias darbo dienas išskyrus šventes.
Vidurkis: 5.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Simona Zabitė

Puikus darželis. Pedagogai rūpestingi ir dėmesingi kiekvienam vaikui. Nuo pirmų dienų daromi darbeliai, mokomi vaikai. Mano sūnus 1.2m jau išmoko daug naujų dalykų. Lb didelis pliusas tas kad darzelis turi programėlę, kurioje kasdiena matai ką ir kiek suvalge vaikas. Kokia veikla užsiime dienoa metu, kiek laiko buvo lauke, kiek miegojo ir pan. Administracija kelia nuotraukas. Parašo komentarus kaip sekėsi vaikui dienos metu. Lb rūpestingos pedagogės ir direktorė.

5 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Kaladėlių miestelis

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *