Aktyvus laisvalaikis
/
Klaipėdos apskritis

HBH Palanga

El. paštas
Adresas
Liepų g. 23, Kretingos rajonas, Žibininkai
Telefonas 1

Lietuviškos virtuvės restoranas. Pramogų ir poilsio parkas. Skulptūrų parkas, zoologijos sodas ir dar daug visko. Kveičiame apsilankyti.

„KAR KAR“ vaikų kambarys „Valtynėje“

Nuotykių parkas „Lūšies kelias“

Vaikų žaidimo aikštelės

Žvėrinčius

Dažasvydis

1995 m. gegužės 1 dieną, mažame Žibininkų kaimelyje, pirmąsias statinaites užpildė HBH „Juozo“ alaus bravoras. Alaus mėgejams šalia bravoro buvo įrengtas barelis, kuriame prie trijų stalų tilpo tik 18 žmonių. Taigi, penki Matulevičių šeimos nariai, Rada, Juozas, Aida, Laura ir Matas, spėjo viską, ir alų virti, ir skanų maistą gaminti, ir lankytojus aptarnauti, bei su jais paplepėti. Baro populiarumas augo, kaip ant mielių. Spalį buvo atidaryta antra salė, kiek vėliau – trečia, ketvirta, penkta ir taip be pabaigos. Prasidėjo naujų restorano patalpų ir virtuvių statybos, aplinkos tvarkymo darbai, pramogų įrengimas.Šiandien mes, vienu metu, restoranų salėse ir prie lauko stalų galime priimti ir pasirūpinti iki 1500 lankytojų. Vasaros savaitgaliais dažnai taip ir būna, tik toks Jūsų srautas mūsų netrikdo, visi lieka pamaitinti gardžiais „Rados virtuvės“ patiekalais ir pagirdyti gaiviais HBH bravoro gėrimais, alumi ir gira? Per beveik du dešimtmečius tikrai  išmokome dirbti taip, kad Jums patiktų. Nesvarbu ar Jūsų atvyksta 15 ar 1500. Čia juk HBH, čia visada gera.

Šiek tiek skaičių:

  • Vasaros sezono metu Jums rasime vietos viename iš 5-ių, svečiams priimti skirtų pastatų. Juose veikia 4 virtuvės ir 6 barai. Taip pat yra pilstomų gėrimų ir suvenyrų „kromelis“, bei kavinukė su saldumynų krautuvėle;
  • Mes galime priimti štai tiek lankytojų: Pagrindiniame pastate (8-iose salėse) – 509, Pavėsinėje –112; Valtynėje – 168; Šašlykinėje – 278; prie visu lauko staliukų – 360; balkonuose – 73;
  • Vasarą pas mus dirba apie 200, kitu metu – apie 100 darbuotojų;
  • Yra trys automobilių parkavimo aikštelės, kuriose telpa apie 400 automobilių;
  • Yra buvę, kad vasarą per dieną Jūs, mielieji, suvalgėte 2‘438 cepelinus, išgėrėte 2 tonas alaus ir 1 toną giros. Skanaus…

draugiškaS SEIMAI

Vidurkis: 2.25 (5 vertinimas/ai)
Puikiai
0
Gerai
0
Vidutiniškai
2
Blogai
2
Labai blogai
1
wakeinn wakeinn

Nesenai teko apsilankyti salia Palangos esanciame HBH, galiu pasakyti labai labai nuvyle. Anksciau vaikams tai buvo vieta numeris 1. Nes daug pramogu lauke, supyniu, karstyniu, ciuozyklu ir t.t. Aisku, jos ir dabar like, bet kaip pastatytos pries 10m ar daugiau, taip ir like. Nieks neatnaujinama ir nepriziurima. Kievienas zingsnis mokamas. Zvereliu aplankymas, batutai ir t.t. Ciuzykloje skyle, lentos suluze, irtuke. Jau net nesaugu buvo vaikus leisti ciuozineti. Lauko stalai neaptarnaujami. Nors sezonas jau senai atidarytas. Zmoniu nedaug.Tai jau zenklas, kad kazkas negerai. Maistas skanus, nieko negaliu sakyti. Bet kainos nezmoniskos. Bando imti is zmoniu pinigus nieko kokybisko neduodami.

8 m. ago
VILNIAUS DAILIŲJŲ AMATŲ ASOCIACIJA

Mes taip pat likom pasibaiseja vaiku zaidimo aisktelem, nesutvarkytos, nesaugios, ciuozykloj net skyle. Kai kur nera tureklu. Uzdeta lentele, kad tipo tevai turi saugot ir tuo atsakomybe ir baigiasi. Kas is geresniu dalyku, tai musu sunus liko suzavetas batutu lauko, tokio niekur dar nemaciau ir laikas neribojas sokineti. Labai patiko ir gyvunu aptvaras.

8 m. ago
Nomedos Kūrybinė Studija

As taip pat tikejausi, kad atvykus po kelių metų, rasiu tirkai prižiūrėtą ir išpuoselėtą aplinką kaip, kad būdavo anksčiau. Likau nusivylusi tiek žaidimų aikštelėmis, tiek pačia aplinka, maistu. Kainos didžiulės, pvz cepelinų porcija kainuoja kažkur 6eurus, o giretinės idėta tik vienam cepelinui, poto sprangų turi valgyti jau vieną, dežutė išsinešimui ir ta apmokestinta. Vienintelis privalumas tik tas, kad yra įrengtos laipiojimo trasos, tai mano vyresnėlis bent tuo labai džiaugėsi.

8 m. ago
Villijam

Apsilankem čia praitą savaitgali…tai esu pakraupus tokia vaikų žaidimų aikštelės nepriežiūra…Pas mus tarybinės aikštelės kieme geriau prižiūrimos savivaldybės, negu čia – privataus sektoriaus, kuris už cepelinų porciją ima nerealius pinigus. Nerekomenduoju, tikrai aplink Palangą yra ir geresnių vietų apsilankyti.

8 m. ago
HolleyMoen85047

Jei po žiemos neapsitvarkys ir neatsinaujins pramogų lauke, už cepelinų, kurie taip pat neypatingi, porciją, tiek nemokėsiu. Bent išlaužytas lentas pakeiskit, o tai nudribs koks vaikas.

8 m. ago

Palikti atsiliepimą apie HBH Palanga

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *