Paslaugos vaikams
/
Vilniaus apskritis

Europos parkas

El. paštas
Adresas
Joneikiškių k., 15148 Vilniaus r.
Telefonas 1

Muziejus po atviru Europos parkas įkurtas 1991 metais skulptoriaus Gintaro Karoso iniciatyva. Europos parkas meno kalba įprasmina geografinį Europos žemyno centrą. Muziejus kuriamas kaip gamtos ir meno kūrinių ansamblis.

Europos parkas britų dienraščio The Independent įtrauktas į įspūdingiausių pasaulio meno muziejų penkiasdešimtuką. Tarptautinio kelionių albumo Destination Art pripažintas unikaliausia mūsų šalies vieta, dėl kurios verta aplankyti Lietuvą.

55 hektarų meniniame kraštovaizdyje eksponuojama daugiau kaip 100 įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtų skulptūrų, tarp jų – žymiausių modernaus ir šiuolaikinio meno kūrėjų darbai. Čia galima išvysti ir didžiausią pasaulyje meno kūrinį iš televizorių, užfiksuotą Guinness World Records.

Viešosios įstaigos Europos parkas muziejaus veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu pripažinta valstybei svarbiu kultūriniu projektu.

Atvykę į Europos parką, su visa šeima leiskitės į patirtis gamtos ir meno apsuptyje. Smagu sekti spiralėmis išdėliotomis pėdutėmis ar įlįsti į gulinčią galvą, pridėjus ranką prie paslaptingos skulptūros, sugalvoti svajonę. Neišdildomą įspūdį palieka didžiuliai garsiausių pasaulio menininkų kūriniai rūpestingai „įauginti“ į nuostabų 55 ha kraštovaizdį. Nemaža dalis kūrinių kviečia žiūrovą susipažinti iš arčiau, juose pabuvoti ar kitaip sudalyvauti, tad kiekvienas šeimos narys atras čia kažką ypatingo.

Vidurkis: 4.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
0
Gerai
1
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Anonimiškas

buvome neperseniausiai su visa seima, na mano vyrui tai labai patiko, man siaip sau. vaikai isvis nesuprato, gal dar per mazi, ju didziausias noras buvo visur ropstis 🙂 kazkaip siame parke truksta jaukumo, demesio vaikams.

8 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Europos parkas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *