Kultūra
/
Lietuva

Drakoniuko teatras

Adresas
S. Lozoraičio g. 6-9, Kaunas
Telefonas 1

„Drakoniuko“ teatras gyvuoja nuo 2004 metų. Per tą laiką mažieji žiūrovai turėjo galimybę pamatyti įvairaus žanro spektaklius, susipažinti su garsiausių pasaulio pasakų herojais, tokiais kaip Raudonkepuraitė, Batuotas Katinas, Karlsonas, Skruzdėlytė Tauškalytė ar Robinzonas Kruzas bei atrasti daug naujų įdomių personažų – Robotuką, Vabalą Džojų, Lietaus Lašelę, Vilką Vacį, Kurmį Zigmą, Lokį Albiną ar Pelėdžiuką Žvaigždžiaakį“.

Mūsų teatras visada stengiasi palaikyti artimą ryšį su auditorija, suteikia galimybę bendrauti su spektaklių herojais. Visuose „Drakoniuko teatro“ spektakliuose nenaudojamos lėlės, o vaidmenis atlieka profesionalūs aktoriai. Jie ne tik vaidina, bet ir atlieka muzikinius numerius bei šoka.

Kuriant teatro spektaklius į pagalbą pasitelkiami garsūs rašytojai: Kęstutis Navakas, Giedrė Černiauskaitė ir kt. Jų plunksnos dėka mažasis žiūrovas išvydo tokius spektaklius kaip „Karvė ir drugelis“, „Nauja Batuoto Katino istorija“, „Raudonkepuraitė“, „Kai pildosi svajonės“, „Varlė be karūnos“, „Skruzdėlytė Tauškalytė“, „Robinzono nuotykiai negyvenamoje saloje“, „Kaip Robotukas atrado save“, „Lietaus lašelė“, „Vabalo Džojaus nuotykiai“, „Kas aš arba Dainulių miško pasaka“, „Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį“, „Dainulių miško pasaka 2. Kaip padėti lokiui Albinui“, „Žvaigždės pelėdoms“.

Kiekvienais metais mes mūsų mažiesiems žiūrovams paruošiame naujų ir nematytų spektaklių, o per Kalėdas nepamirštame iš šaltosios Laplandijos atgabenti tikrojo Kalėdų Senelio.

Vidurkis: 5.05 (3 vertinimas/ai)
Puikiai
3
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Kristina V.

Labai puikus spektakliai vaikams. Mano mazieji nuolat primena, ar nebutu mums laikas i koki spektakli. Ziurejome nesenai apie batuota katina, tai dabar ir knygos nupirktos, ir vakarais pries miega butinai paskaitome. Manau tokie spektakliai labai prisideda prie vaiku lavinimo.

9 m. ago
Anonimiškas

Esame matę Kurmo Zigmo kelionę, tai vaikams žiauriai patiko. Rekomenduoju, tiesa, nežinau ar konkrečiai šis spektaklis yra jų dar repertuare.

8 m. ago
Anonimiškas

didziausi linkejimai is sanciu daugiafunkcio centro, visi vaikai ir aukletojos labai dekoja uz nuostabius spektaklius!!

8 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Drakoniuko teatras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *