Vaiko sveikata
/
Gričiupis

AVE VITA, UAB klinika

Adresas
Kovo 11-osios g. 22, Kauno m.
Telefonas 1

„AVE VITA“ klinika – tai moderniausia diagnostine įranga aprūpinta medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi specialistai. Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir aukščiausia sveikatos priežiūros paslaugų kokybė.

Šią kliniką sukūrėme Jums, nes siekiame teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, norime rūpintis Jūsų ir Jūsų šeimos narių sveikata, pakviesti Jus gydytis ir konsultuotis pas įvairių sričių specialistus.

Mūsų misija – teikti profesionalias asmens sveikatos priežiūros paslaugas, atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius bei lūkesčius.

Nuolat plėsdami teikiamų medicininių paslaugų spektrą bei gerindami kokybę, taikant  naujausius diagnostikos ir gydymo metodus, stengiamės pagerinti Lietuvos gyventojų sveikatą ir padėti išvengti ligų.

„AVE VITA“ klinika teikia šias paslaugas:

ŠEIMOS KLINIKA. Šioje klinikoje dirba profesionali gydytojų ir slaugytojų komanda. Pacientų sveikata rūpinasi šeimos gydytojai, ginekologės, vaikų ligų gydytoja. Pirminę psichikos sveikatos priežiūrą vykdo suaugusiųjų bei vaikų psichologas bei psichiatras.  Šeimos klinikos gydytojai Jums suteiks rūpestingą medicinos priežiūrą susirgus bei patars kaip išvengti ligų. Klinikoje išduodamos įvairios medicininės pažymos, vykdomos nemokamos profilaktinių sveikatos patikrinimų programos. Klinika yra sudariusi su Teritorine ligonių kasa sutartį, todėl pirminės sveikatos priežiūros paslaugas bei TLK kompensuojamus tyrimus gausite nemokamai.

SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS. Jūsų patogumui AVE VITA klinikos patalpose įkūrėme AVE VITA medicinos centrą, kuriame dirba tikri savo sričių profesionalai! Konsultuoja daugiau nei 50 sričių specialistų. Jie savo srities lyderiai, puikiai įsisavinę medicinos žinias, technikos naujoves, nuolatos pritaikantys medicinos naujienas savo praktikoje. Čia dirbantys specialistai nuolatos tobulina kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose ir programose, juos pripažįsta ir vertina užsienio įstaigos ir kolegos. Didelį dėmesį skiria ne tik ligų gydymui, bet ir sveikatos išsaugojimui, jos gerinimui bei ligų profilaktikai.

DIAGNOSTINIAI TYRIMAI – atliekame daugiau nei 500 įvairių laboratorinių ir instrumentinių (ultragarsiniai, rentgeno, endoskopiniai, širdies, ginekologiniai, urologiniai, akių ligų ir kt.) tyrimų.

ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS – burnos higiena, dantų ligų gydymas, estetinis dantų plombavimas, šaknų kanalų gydymas, protezavimas, plokštelės, breketai, periodonto ligų gydymas, burnos chirurgija, implantacijos.

PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS – nerimo, depresijos, nemigos gydymas, vaikų psichikos sutrikimų gydymas, šeimos konsultavimas, psichoterapija, priklausomybių ligų gydymas.

Vidurkis: 5.05 (3 vertinimas/ai)
Puikiai
3
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Gimtadienioprekes

Puiki klinika, dirba joje labai maloni odontologe, vedziau dukra patikrinimui, tai labai svelniai su ja apsiejo, kad tik neisgasdintu.

9 m. ago
Privatus darželis Mūsų Pėdutės

Esu labai patenkinta sia gydymo istaiga. Registraturoje dirba labai paslaugios ir malonios darbuotojos, kurios visad pasiruosusios padeti, ar nueiti pas daktare kazko paklausti ar pazyma nunesti. Taip pat pati klinika tvarkinga.

9 m. ago
Anonimiškas

Rekomenduoju odontologus sioje klinikoje. Mano dukra labai labai bijo to kabineto, kai atejo laikas patikrai, galvojau reikes prievartauti. Is pradziu mazoji labai priesinosi, o paskui net nustebau, kaip odontologe (gaila nepamenu vardo ) su ja sutare, pagamino is pirstines baliona ir labai ramiai apziurejo visus dantukus.

7 m. ago

Palikti atsiliepimą apie AVE VITA, UAB klinika

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *