Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

VĖJŲ GAUDYMAS

2020 26 liepos @ 14:00 - 2020 1 rugpjūčio @ 14:00

JĖGOS AITVARŲ – KAITŲ SPORTAS

 Kaitavimas – tai nevaržomos laisvės pojūtis. Išmokti valdyti jėgos aitvarą reiškia išmokti suprasti gamtos dėsnius, ugdyti kritinį mąstymą bei koordinaciją. 

Šis sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo tad pradėti gali bet kas.  Kaitų sportas susideda iš didelio jėgos aitvaro, kuris traukia žmogų vandens, sniego ar kitu paviršiumi, kai žmogus yra prisisegęs prie jėgos aitvaro juosmenine trapecija bei ant kojų dėvi vandenlentę (kaito lentą) arba snieglentę.

2001 metais vos keletas entuziastų Lietuvoje pradėjo domėtis jėgos aitvarų – kaitavimo sportu, tačiau kaip ir visame pasaulyje, ši sporto šaka sparčiai išpopuliarėjo. Lietuva  turi labai unikalių vietų, o Svencelė, dėl negilių marių ir palankaus vėjo, yra puiki vieta pradėti mokytis kaituoti.

MOKYKLA

Life is Life – tai populiariausia Lietuvoje jėgos aitvarų mokykla su geriausia kaitavimo įranga, profesionaliais instruktoriais, kurie moko pagal tarptautinius IKO kokybės standartus. Mokykla jėgos aitvarų valdymo mokina  saugiai, greitai, nuosekliai, įdomiai, nuoširdžiai. Instruktoriai bus ne tik mokytojais, tačiau taps ir Jūsų naujais gerais draugais. 

Sėkmingai mokome kaituoti vaikus ir jaunuolius nuo 11 metų. Didžiuojamės laimingų mokinių atsiliepimais bei rekomendacijomis.

STOVYKLA

Kaip ir kasmet, Life is Life kaitų mokykla kviečia vaikus ir jaunuolius praleisti nepamirštamą vasarą ant marių kranto! Šios stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su jėgos aitvarais ir praleisti kuo daugiau aktyvaus laiko gamtoje. Kaitavimo sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, tad prisijungti gali visi norintys.

Stovyklos metu vaikai ir jaunuoliai išmoks valdyti jėgos aitvarą bei vandenlentę. O kai oras bus nepalankus lipti į vandenį – vaikų lauks kūrybiniai žaidimai, akrobatika, žongliravimas, gamtos pažinimo pamokos, naktiniai žygiai. Telefonams ir planšetėms laiko tikrai neliks 🙂

Daugiau informacijos www.kaitumokykla.lt arba  kaitumokykla@gmail.com  

 

 

Informacija

Pradžia:
2020 26 liepos @ 14:00
Pabaiga:
2020 1 rugpjūčio @ 14:00
Renginys kategorija: