Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

Vasaros „Longboard`ų“ (lt. ilgalenčių) stovykla vaikams ir jaunimui

gegužės 2 @ 8:00 - 17:00

Vasaros „Longboard`ų“ (lt. ilgalenčių) stovykla vaikams ir jaunimui

Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.

Stovyklautojų grupė: nuo 10 iki 15 vaikų
Stovyklos kaina: 350 EUR
Stovyklos datos: 
1.    2019.08.04 – 10
2.    2019.08.11 – 17
3.    2019.08.18 – 24

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda kartu su Šarūnu Rasalu – „longboard’u“ (lt. ilgalenčių) pasaulyje dar žinomu Ras vardu, vieninteliu lietuviu atstovaujančiu Lietuvą kalnų riedlenčių pasaulio čempionatuose, daugkartiniu įvairių varžybų nugalėtoju ir Anglijos 2016 metų vice čempionu, kviečia vaikus ir jaunimą į „LONGBOARD‘Ų“ vasaros stovyklą. Kaip pats Šarūnas sako – „nekantrauju pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir įkvėpti rinktis aktyvų gyvenimo būdą. Tai vienintelė Lietuvoje stovykla, kurioje vaikai galės mokytis iš pačio profesionaliausio šios srities specialisto.

STOVYKLOS PROGRAMA

Vaikai šioje stovykloje galės išbandyti ne tik longboard‘us, bet ir kitas labai įdomias sporto šakas – vandenlentes ir/ar burlentes, pasirinktinai pagal oro sąlygas. Bet pagrindinis šios puikios stovyklos tikslas, ne tik išmokyti vaikus riedėti ant longboard‘ų, bet ir mokytis iš pačio geriausio šios srities profesionalo.

Norint riedėti longboard‘u, būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas stovyklos metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ir net patys gaminsis balansines lentas, kurių pagalba lavins – balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas – tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

STOVYKLOS ADRESAS

Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.
Daugiau apie sodybą rasite čia: https://klaipedos-senamiestis.lt/lt/sodyba#apie-mus 

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas:    info@aktyvusstovyklavimas.lt ;    Tel.+37068500933.
Svetainė:    www.aktyvusstovyklavimas.lt ;
Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas    

Informacija

Data:
gegužės 2
Laikas:
8:00 - 17:00
Renginys Kategorija: