Renginiai kraunami

Vaikų vasaros stovykla

13 liepos @ 0:00 - 17 liepos @ 0:00

Vaikų vasaros stovykla!

Liko visai nedaug iki stovyklos, o vietų joje vis mažėja! Kviečiame mažuosius kūrėjus ir inovatorius prisijungti prie stovyklos ir kartu leistis į atradimų, nuotykių ir paieškų pilną savaitę kartu su naujais draugais, nuostabiais vadovais!

Žinome, kad vasarą norisi ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir atrasti save, sužinoti naujų dalykų, o galbūt patobulinti žinias. Šioje stovykloje apjungiame edukacinę programą su pramogine. Vaikų laukia dronų pilotavimas, robotika, darbas su video montavimu ir fotografija. Nepraleisime progos pasinaudoti sodybos gamta ir leisimės į interaktyvų žygį, žaisime lauko žaidimus, aktyviai užsiimsime sportine veikla. Vakare mūsų lauks dainos prie laužo, kūrybinės užduotys ir kulinariniai išbandymai. Sodybos šeimininkas jau daugybę metų augina žirgus, juos treniruoja sodyboje įrengtame aptvare su kliūtimis. Mes turėsime galimybę susipažinsime su žirgais, jų gyvenimo sąlygomis ir priežiūra, bei jais pajodinėti!

Viena stovykla – o joje sutelpa tiek daug, kad save atras kiekvienas vaikas! Tuo pasirūpins stovyklos vadovų komanda, organizatoriai ir lektoriai.

Ar jau žinai, kur praleisi savo vasarą? Atvyk, mielas Drauge, susipažinti!

Informacija

Pradžia:
13 liepos @ 0:00
Pabaiga:
17 liepos @ 0:00
Renginys kategorija: