Renginiai kraunami

Stovyklos

13 liepos @ 0:00 - 17 liepos @ 0:00

Liko mažiau nei mėnuo iki mūsų susitikimo vaikų vasaros stovykloje „Jaunieji inovatoriai ir kūrėjai“!

Siekdami ugdyti jaunąją kartą inovacijų srityje, nepamirštame ir aktyvaus laisvalaikio, pramogų gamtoje ir kokybiško laiko naujų draugų būryje!

Stovyklos metu, kartu su lektoriais skiriame didelį dėmesį vaikų ugdymui, žinių gilinimui inovacijų srityje pasitelkiant robotiką, dronų pilotavimą, medijų kūrimą. Pasauliui žengiant koja kojon su technologijomis, svarbu vaikui suteikti visas galimybes domėtis ir įgyti žinias šioje srityje, kurios ilgainiui gali tapti vaiko ateitimi. Šioje stovykloje kiekvienas vaikas galės rasti ne tik technologijų srityje jam įdomią programą, tačiau ir aktyvaus poilsio lauke metu.

Stovykloje vaikai užsiims sportinėmis veiklomis. Stovykloje bus vykdomos orientacinės varžybos, kurių metu vaikai lavins komunikacinius įgūdžius, stiprins komandinį bendradarbiavimą siekiant bendro rezultato. Rytinės mankštos lauke, vakariniai pašnekesiai prie laužo su kūrybinėmis užduotimis – ypač tiks po visos dienos edukacinių užsiėmimų gamtos išsiilgusiems vaikams. Vakaro metu atsivers nauji vaikų talentai, pomėgiai ir gebėjimai.

Daug kalbama apie žirgų ir žmogaus santykį emocinei ir psichologinei jo būsenai. Naudodamiesi proga ir sodybos šeimininko iniciatyva, dienos metu į užsiėmimus įtraukėme užsiėmimus su žirgais, kurių metu vaikai galės: juos pamaitinti, pašukuoti, pavedžioti o kartu ir pasėdėti ant jų. Lietuvoje dar nėra kalbama apie žirgų terapiją, tačiau mes naudodamiesi galimybėmis, įtraukiame juos į stovyklos programą. Žirgai ypač žavi vaikus, sukelia didelį susidomėjimą, skatina rūpestingumą ir atsakingumą jais rūpinantis. Pasak psichologų, žirgai viena iš priemonių, kuri mažina stresą, atpalaiduoja ar net padeda išvengti sveikatos sutrikimų.

 

Stovykla, kurioje pagalvota apie viską, ko reikia vaikui ir jo kokybiškam laikui ir poilsiui. Kiekvienas vaikas čia ras tai, ko trokšta jo širdelė. O mes pasirūpinsime, kad vaiko potyriai, įgyti nauji įgūdžiai, atrasti nauji pomėgiai pasiektų Tėvelius, kurie galėtų toliau ugdyti vaiko gebėjimus ir padėtų siekti jo troškimų!

 

Susitikime jau visai netrukus vaikų stovykloje „Jaunieji inovatoriai ir kūrėjai“!

Informacija

Pradžia:
13 liepos @ 0:00
Pabaiga:
17 liepos @ 0:00
Renginys kategorija: