Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

,,Siaubo parkas‘‘ Anykščiuose – dieną vaikams, o sutemus – tik drąsiausiems.

2023 13 spalio @ 12:00 - 2023 5 lapkričio @ 21:00

Nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d.  Labirintų pramogų parko teritorijoje atidarytas ,,Siaubo parkas”. Kitoks, skirtas ne tik fotografuotis prie skeleto ar baisaus klouno. Siaubo parkas yra išvedantis Jus iš komforto zonos, patikrinantis vertybes ir verčiantis kiekvieną nepatogiai ar nejaukiai jaustis. Tiems, kurie sugebės prisitaikyti prie mirtimi ir siaubu alsuojančios aplinkos, pažadame nerealiai gerą laiką tarp daugybės pramogų, gyvų gąsdinimų ir šokiruojančių dekoracijų.

Nelaužome tradicijų, todėl ir šiais metais Siaubo parke esančios pramogos ir visi atrakcionai yra įskaičiuoti į bilieto kainą bei yra neriboti! O spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. lankytojams dovanosime lazerių šou!

Šiais metais į Siaubo parką sugrįžta atrakcionas ,,Siaubo namas’’ ir lankytojų pamėgtas atrakcionas ,,Vaiduoklių laivas”. Čia taip pat galėsite mėgautis Labirintų pramogų parko lankytojų TOP pramoga –  dvejomis padangų nusileidimo trasomis. O kaip be naujienų, tiesa? Atrakcionų sąrašą šiais metais papildo linksmieji kalneliai ,,Klyksmas”, atrakcionas ,,Kosminiai laivai”, išcentrinę jėgą demonstruojantis atrakcionas ,,RUPS” bei du atrakcionai patiems mažiausiems mūsų lankytojams.

 

Girdime klausimą: – O bus labirintų su gyvais gąsdinimais?

Atsakome: – Žinoma! O kaip be jų?

Kaip ir kitos pramogos jie yra įskaičiuoti į bilieto kainą. Bus atviri šie labirintai:

Siaubo labirintas (su šlykščiais interaktyviais zombiais), Kukurūzų labirintas, Kanapių labirintas, bauginantis Veidrodžių labirintas, vienas baisiausių – Juostelių labirintas, Lenktynių labirintas, Apvalusis labirintas, Pirštų labirintai ir Energetinis labirintas.

 

Ne gana to veiks Siaubo veidrodžių kambarys, devynių takelių mini golfo aikštynas, galėsite nusifotografuoti su milžinu Pinokiu. Taip pat galėsite išbandyti iš kojų verčiantį Tornado tunelį, pasivaikščioti Žaliųjų skulptūrų parke, išbandyti vaikišką laipynių trasą. Tiems kas ieško galimybių pasimatuoti karstą – bus atvira šarvojimo salė. Čia taip pat rasite kapines, sutiksite vaiduoklį, kuris pasirodo su pirmomis sutemomis, taip pat smalsuolių lauks kankinimų kambarys ir giljotina.

 

Lyg visų pramogų būtų maža, turime dar NAUJIENŲ! Siaubo parko lankytojams bus atvertas ,,Siaubo miškas”, kuriame jų lauks įvairiausių šviesų ir baisiausius košmarus primenančios iliuzijos, kurios pažadins arba primins didžiausias Jūsų baimes.

 

Pagalvojome, kad yra ir šiurpą mėgstančių šeimų su mažais vaikais. Todėl šalia parke veikiančios užkandinės įrengėme vaikų zoną, kurioje suksis mažiesiems skirtos karuselės. Šią teritoriją net ir sutemus apeis visos piktosios dvasios ir pikti demonai, tad vaikai su savo tėveliais galės ramiai mėgautis ten esančiomis pramogomis. Kaip be būtų, šeimoms su mažais ir jautresniais vaikais labai rekomenduojame lankytis tik dienos metu, nes sutemus gyvi gąsdinimai ir nejauki atmosfera suintensyvėja.

 

Daugiau informacijos, parko darbo laiką, lankymo taisykles, kainas ir visas naujienas rasite čia:

www.siauboparkas.lt

Facebook paskyroje Siaubo parkas

Instagram paskyroje siaubo_parkas_anyksciuose

 

Informacija

Pradžia:
2023 13 spalio @ 12:00
Pabaiga:
2023 5 lapkričio @ 21:00
Renginys kategorija: