Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

Naujos edukacinės programos Energetikos ir technikos muziejuje

balandžio 10 @ 0:00 - balandžio 17 @ 0:00

„Faradėjaus judesys“ – interaktyvi veikla vaikams apie tai, kaip buvo atrasta galimybė pasitelkus elektrą sukurti judesį, ir kaip šis judesys pakeitė pasaulio istoriją! Edukacijos tikslas – perteikti Antrosios pramonės revoliucijos poveikį žmonijos progresui. Teorinėje edukacijos dalyje susipažinsite su įvairių variklių tipais ir sužinosite apie elektros variklio ištakas. Praktinėje edukacijos dalyje atkartosite Maiklo Faradėjaus 1821 m. atliktą eksperimentą: iš lengvai prieinamų medžiagų konstruosite pirmojo pasaulyje elementariojo elektros variklio modelį.

Užsiėmimas skatina eksperimentą atkartoti namuose, puoselėja savarankiško mokymosi kultūrą ir yra skirtas mažiesiems išradėjams nuo 3 klasės.

Edukacinio užsiėmimo „Išrandame bateriją“ metu kviesime Į monetų ir kitų įprastų daiktų paskirtį pažvelgti kitu kampu! Ši edukacija – tai teorinė ir interaktyvi veikla vaikams apie tai, kaip atsirado pirmosios baterijos. Edukacinio užsiėmimo interaktyvioji dalis paremta italų mokslininko Alessandro Voltos išrastu ir 1794 m. visuomenei pristatytu „Voltos elementu“, nuo kurio prasidėjo svarbiausi žmonijos išradimai elektros energetikos, chemijos srityse. Edukacijos metu gaminsite elementą, generuojantį nedidelę elektros energiją, galinčią įžiebti šviesos diodą.

Eksperimentas yra saugus ir nesunkiai pakartojamas namuose. Bateriją išrasti kviečiame mažuosius išradėjus nuo 1 klasės.

Informacija apie įkainius ir dar daugiau edukacijų rasite: http://www.etm.lt/edukacija/  

 

Informacija

Pradžia:
balandžio 10 @ 0:00
Pabaiga:
balandžio 17 @ 0:00
Renginys Kategorija: