Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

NAUJIENA! Toks Kitoks miestelis Anykščiuose

2022 9 liepos @ 0:00 - 2022 23 rugpjūčio @ 0:00

Ar jau lankėtės iki šiol analogų Lietuvoje neturinčiame Tokiame Kitokiame miestelyje, kuris yra įsikūręs šalia Labirintų pramogų parko, netoli Anykščių? Jame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai, į kuriuos ne tik įdomu pažiūrėti, bet ir užsukus pasijusite taip kitaip. Miestelyje stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame įmanoma vaikščioti tik lubomis. Tikrai taip – vaikštoma TIK lubomis. Šalia apversto namo stūkso pasviręs namas, kuriame iš vidaus lyg ir viskas įprasta, tačiau kažkas taip kitaip  O iš išorės tai įspūdingas statinys prie kurio stovėdamas kiekvienas lankytojas gali pasijusti pačiu stipriausiu  žmogumi žemėje! Intriguoja, tiesa?  Trečiasis – pats mažiausias miestelio namas, patvirtina lietuvių liaudies pasakymą ,,Svarbu ne ūgis, o smūgis!”. Tai 360 laipsnių apsisukantis namas, paliekantis didžiausius įspūdžius. Jame užplūs daugybė įvairių emocijų ir iš nuostabos užgniaušite kvapą!

Tiems kam Tokiame kitokiame miestelyje iliuzijų bus maža – šalia miestelio Jūsų laukia net du skirtingi virtualios realybės atrakcionai ir 7 D kinas.

Jūsų patogumui taip pat veikia greito maisto užkandinė. O tiems, kam svarbu sočiai ir skaniai pavalgyti šviežio maisto, Jūsų laukia šalia įsikūrusio Labirintų parko savitarnos kavinė, kurios meniu nudžiugins tiek didelių tiek mažų lankytojų pilvukus.

 

Toks kitoks miestelis, Skapiškių k. 5A, Anykščių r.

+370 633 12221

www.tokskitoksmiestelis.lt

 

Informacija

Pradžia:
2022 9 liepos @ 0:00
Pabaiga:
2022 23 rugpjūčio @ 0:00
Renginys kategorija: