Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

LRT kviečia vaikus iliustruoti „Vakaro pasaką“

20 vasario @ 8:00 - 23 vasario @ 17:00

Sausio 23 dieną prasideda mėnesį truksiantis LRT rengiamas vaikų piešinių konkursas „Piešiu pasaką“. Ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai kviečiami ant popieriaus nupiešti savo mėgstamą ar įsivaizduojamą pasaką. Atrinkti darbai taps LRT RADIJO laidos „Vakaro pasaka“ garso įrašų, skelbiamų LRT mediatekoje, iliustracijomis.

Pateikti piešinį konkursui galima trimis būdais: atsiųsti paštu arba atnešti į LRT (S. Konarskio g. 49, Vilnius), nuskenuoti ir atsiųsti el. paštu pasaka@lrt.lt arba atsinešti į vasario 20–23 dienomis vyksiančią Vilniaus knygų mugę, į Jaunųjų skaitytojų salėje esantį LRT stendą.

Siųsdami ar atnešdami piešinius konkurso dalyviai ar jų tėveliai yra prašomi nurodyti piešinio ar jame pavaizduotos pasakos pavadinimą ir kontaktinius duomenis.

LRT RADIJO laida vaikams „Vakaro pasaka“ yra transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 20.05 valandos. Gražiausias įvairių pasaulio tautų pasakas, šiuolaikinių lietuvių ir užsienio rašytojų knygas skaito žinomi Lietuvos aktoriai. „Vakaro pasaka“ garso įrašus bet kuriuo metu galima rasti ir LRT mediatekoje, kurioje jau yra daugiau nei 1 tūkst. laidos įrašų. Šį sąrašą kas mėnesį papildo dar po maždaug 20 naujų įrašų.

LRT vaikų piešinių konkurso „Piešiu pasaką“ taisyklės skelbiamos čia: https://apie.lrt.lt/storage/app/media/LRT%20Dokumentai/Papildoma/lrt-organizuojamo-piesiniu-konkurso-piesiu-pasaka-taisykles.pdf

Informacija

Pradžia:
20 vasario @ 8:00
Pabaiga:
23 vasario @ 17:00
Renginys kategorijos:
,

Organizatorius

LRT
El. paštas:
pasaka@lrt.lt
Interneto svetainė:
www.lrt.lt