Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Lavinkite anglų kalbos įgūdžius „Kalba.Lt“ stovykloje Druskininkuose

2022 8 birželio @ 0:00

 

Štai ėmė ir prasidėjo laukiamiausias moksleivių metų laikas – vasaros atostogos, kurios vaikams asocijuojasi su nerūpestingai leidžiamomis dienomis mėgaujantis šiltu oru. Edukacinė anglų kalbos stovykla Druskininkuose padės suderinti tiek poilsį, tiek anglų kalbos lavinimą, kad per mokslo metus įgyti įgūdžiai nebūtų prarasti.

 

Dalį dienos moksleiviai atlieka įdomias užduotis, žaidžia žaidimus, lavinančius jų anglų kalbos kalbėjimo, klausymo, rašymo ir skaitymo įgūdžius – iš viso per savaitę anglų kalbos mokomasi net 20 akad. val.! Tokia stovykloje taikoma mokymosi forma ne tik yra linksma, bet greitai ir lengvai vaikų įsisavinama. Po anglų kalbos pamokų organizuojamos išvykos, žygiai, vandens pramogos, sporto ir meno būreliai, tad moksleiviai visą savaitę būna užimti kokybiškomis veiklomis. Stovyklos aplinka – tiek stovyklautojai, tiek darbuotojai – yra tarptautinė, todėl moksleiviai gyvai lavina šnekamąją anglų kalbą įvairiose situacijose, ugdo pasitikėjimą savimi ir savo turimomis kalbinėmis žiniomis.

 

Be to, anglų kalbos stovykloje ugdoma ir daug svarbių jauno žmogaus kompetencijų, reikalingų šiuolaikiniame pasaulyje. Stovyklautojai dažnai veiklas atlieka grupelėse, o tai ugdo komandiškumą, bendravimo įgūdžius, pagarbą vienas kitam, moko išklausyti kitų nuomones. Vaikai tampa kur kas savarankiškesni ir mokosi atsakomybės. Stovykloje jaunuoliai negali ilgai naudotis telefonais, todėl tau puiki galimybė atsitraukti nuo išmaniųjų ekranų, pailsėti nuo socialinių tinklų ir užmegzti gyvas draugystes su bendraamžiais. 

 

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose vaikų lauks liepos 10–16, 17–23 ir 24–30 dienomis.

 

„Kalba.Lt“ gali pasiūlyti ir kitų kokybiškų, vaikus edukuojančių stovyklų:

Dienos stovyklos Kaune ir Panevėžyje vaikų anglų kalbos lavinimu ir smagiomis veiklomis bendraamžių būryje rūpinsis darbo dienomis.

Karjeros stovykla Druskininkuose padės 13–19 metų jaunuoliams pažinti savo potencialą ir suprasti, kuria karjeros kryptimi geriausia jį nukreipti.

 

Informacija

Data:
2022 8 birželio
Laikas:
0:00
Renginys kategorija: