Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Korepetitoriavimas moksleiviams

2022 2 birželio @ 0:00 - 2023 1 birželio @ 0:00

KOREPETITORIAVIMAS MOKSLEIVIAMS

 

Pagerinkite savo pažymius, įgykite motyvacijos mokytis ir pažvelkite į mokomąjį dalyką kitu kampu


Korepetitoriavimas jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse. Mokome šiuos dalykus: Lietuvių k., matematika, fizika, istorija, biologija, chemija, informacinės technologijos.

 

„KALBA“ korepetitoriavimo kursai – labai geras pasirinkimas moksleiviams, kurie turi mokymosi spragų ar nori išmokti daugiau.

Korepetitoriavimo kursai moksleiviams garantuoja gerus rezultatus, nes mokymosi programa yra suderinta su besimokančio moksleivio poreikiais, visas dėstytojo dėmesys skiriamas tik tam moksleiviui, tad dėstytojas gali greitai suvokti vaiko mokymosi stilių, jam patinkančias temas ir taip mokymosi procesą padaryti įdomų, motyvuojantį ir efektyvų.

Moksleivių korepetitoriavimo – nuoseklus, įdomus ir duodantis norimų rezultatų mokymasis. Profesionalūs dėstytojai turi didelę vaikų mokymo patirtį, tad žino, kaip pateikti informaciją įdomiausiu ir efektyviausiu būdu. Mūsų naudojama „3P“ metodika padeda įvertinti besimokančiojo tikslus ir poreikius, vėliau – tikrinti rezultatus ir stebėti pažangą. Ja remiantis, sudaroma korepetitoriavimo mokymosi programa. Visa tai leidžia mums suvokti moksleivio ar jo tėvų įvardytus tikslus, objektyviai nustatyti vaiko turimas žinias ir pasiūlyti efektyviausią mokymosi variantą.

 

Sužinoti individualaus korepetavimo kainas ir registruotis į kursus galite ČIA> 

 

Turite klausimų? Skambinkite mums tel.: +370 693 83648.

 

Informacija

Pradžia:
2022 2 birželio @ 0:00
Pabaiga:
2023 1 birželio @ 0:00
Renginys kategorija: