Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Keistuolių teatras

2021 8 lapkričio @ 8:00 - 2022 31 sausio @ 17:00

Ne vienas šio ciklo metu rodomas spektaklis jau yra spėjęs gauti labai rimtų įvertinimų! O juk taip dažnai per skubėjimą pamirštame tiesiog sustoti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais ir gautais įvertinimais!
„Riešutų duona“ (rež. Aidas Giniotis) :
Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje 2018 pelnė keturis apdovanojimus: už žiūrovų simpatijas, geriausią režisūrą (rež. Aidas Giniotis), geriausią antraplanį vaidmenį (akt. Dalius Skamarakas) ir geriausią jaunosios aktorės vaidmenį (akt. Aistė Šeštokaitė). OHO!
„Bambeklis Bajoras“ (rež. Aidas Giniotis) :
XXXV Lietuvos profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams: teatras kaip duona“ apdovanojimas „už geriausią festivalio spektaklį vaikams“ bei „jaunojo žiūrovo speciali premija“ skirta aktoriui Jonui Šarkui už Bajoro Bambeklio personažą. OHO!
„Pagalvinis“ (rež. Ieva Stundžytė) :
Rokiškio profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“ (2020m.) geriausio vyro vaidmens apdovanojimas – Matas Pranskevičius. XI- asis Dalios Tamulevičiūtės vardo profesionalių teatrų festivalis (2020m.) sėkmingiausio debiuto apdovanojimas –Matas Pranskevičius. OHO!
„HOP!“ (rež. Aidas Giniotis) :
Rokiškio profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“ (2020m.) geriausias festivalio spektaklis vaikams! XI- asis Dalios Tamulevičiūtės vardo profesionalių teatrų festivalis (2020m.) geriausias festivalio spektaklis vaikams! OHO ir HOP!
Ir visus dar galite spėti pamatyti per ateinančias kelias diplominių spektaklių renginių serijos dienos!

Informacija

Pradžia:
2021 8 lapkričio @ 8:00
Pabaiga:
2022 31 sausio @ 17:00
Renginys kategorija:

Organizatorius

Keistuolių teatras
Telefonas:
(8-5) 242 4585
El. paštas:
keistuoliai@keistuoliai.lt
Interneto svetainė:
http://www.keistuoliai.lt/