Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Edulando STEAM stovykla ,,Drakonų trenerių klubas“

2023 15 birželio @ 7:45 - 2023 19 birželio @ 17:00

🐲Jau šią vasarą su 6–11 m. vaikais pasimatome STEAM nuotykių, mokslo ir pramogų kupinoje dienos stovykloje ,,Drakonų trenerių klubas“!🐉

💛 Daugiau informacijos – https://bit.ly/drakonutreneriai

Tai penkios dienos, kurių metu vaikai taps paslaptingųjų drakonų treneriais, analizuos gamtos reiškinius, pramogaus įvairiuose žaidimų, technologijų pramogų salių, muziejų ir miestų erdvėse, tyrinės supantį pasaulį ir kartu išbandys savo ryžtą sprendžiant iššūkių kupinas užduotis.

Stovykloje vaikai:

🔸 Stovyklos metu vaikai kolekcionuos magiškas drakonų kortas, kiekvieną dieną atskleidžiančios stebuklingo eksperimento receptą.

🔸 Atliks mokslinius eksperimentus, kels hipotezes, analizuos supančią aplinką, išmėgins skirtingas medžiagų tekstūras ir pristatys savo sukurtus projektus.

🔸 Įkvėps gyvybės robotikos konstruktoriams, dalyvaus robotikos, programavimo ir algoritmavimo užsiėmimuose;

🔸 Įsitrauks į kūrybines ir inžinerines dirbtuves, kuriose sužinos, kaip iš paprastų priemonių susikurti judančius žaislus;

🔸 Dalyvaus komandiniuose ir savęs pažinimo žaidimuose;

🔸 Išmėgins savo jėgas greičio, miklumo ir žaidynėse;

🔸 Kasdien pramogaus ir leisis į neįprasčiausius žygius. Stovyklos dalyvių laukia išvyka į boulingą, VR akiniai, padėsiantys tyrinėti virtualios realybės ir kitas pramogų sales, apsilankymas batutų žaidimų kambaryje, orientaciniai žygiai neatrastose Kauno vietose ir paskutiniojo drakono medžioklė Lietuvos medicinos muziejuje.

🔸 Stovyklautojai savo sumanumą patikrins galvą pasukti verčiančiuose interaktyviuose protmūšiuose;

🔸 Įsitrauks į interaktyvias STEAM ugdymu grįstas edukacijas, pritaikytas vaikams, kurie domisi pasaulio pažinimu, moksliniais eksperimentais, inžinerija ir technologijomis.

🔸 Stovyklos pabaigoje vaikai gaus STEAM ugdymo diplomą ir sertifikatą su atsispindinčiomis įgytomis kompetencijomis.

📍Stovyklos datos:

Birželio 12-16 d.

Liepos 24-27 d.

📍Vieta: Edulando būstinė, Chemijos g. 13

📍Kaina – 180 Eur. Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, 2 kvalifikuoti stovyklos vadovai, visos priemonės, 3 kartų per dieną maitinimas, išvykos ir apsilankymai žaidimų kambariuose.

📍REGISTACIJA https://bit.ly/drakonutreneriai

Informacija

Pradžia:
2023 15 birželio @ 7:45
Pabaiga:
2023 19 birželio @ 17:00