Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

DRUGELIŲ AUGINIMO SODAS SU 5 DRUGELIAIS

22 rugsėjo @ 8:00 - 25 spalio @ 17:00

Ar kada nors galvojote, jog naminiu augintiniu gali tapti drugeliai? Drugelis – švelnumo, tyrumo ir naujos pradžios simbolis. Šis svajingas margaspalvis gali būti stebimas iš labai arti.. Kiek džiaugsmo stebėti jo neįtikėtiną virsmą – drugelis iš vikšro tampa gražiu sparnuočiu vidutiniškai per 10–15 dienų.  Šiandien drugelius nesudėtinga užsiauginti ir namų sąlygomis. Drugelių sodas (namas, skirtas susiformavusiems drugeliams) pristatomas kartu su namelyje (indelyje su dangteliu) savaime augančiais vikšrais drugelių virsmui  ir maistu jiems auginti (vikšrai atkeliauja vėliau –  per 10-15 darbo dienų  Jūsų nurodytu adresu).

Rinkinyje:

  •  25 cm skersmens daugkartinio naudojimo sodas su skaidriu tinkleliu,
  • 4-5 vikšrai drugeliams auginti su maistu, plastikiniame indelyje su dangteliu.

 

Tinka vaikams ir suaugusiems, juk prisilietimas prie gamtos suteikia daugybę džiaugsmo kiekvienam iš mūsų. Jeigu įdėsite į savo sodą žydinčią gėlę vazonėlyje, galite sulaukti drugelių poravimosi ir kiaušinėlių. Drugeliai drąsūs, galite atsargiai juos laikyti rankose.

Pastaba: užsakymai priimami nuo kovo iki rugsėjo mėnesio, būtina užtikrinti, kad užaugus ir paleidus į laisvę, temperatūra bus ne žemesnė kaip 10 laipsnių šilumos. SVARBU: Drugelių vikšriukai keliauja tiesiai iš Anglijos, mes neturime galimybės stebėti jų kelio, tad jeigy dviejų savaičių bėgyje po užsakymo patvirtinimo jų negausite, susisiekite su mumis su savo užsakymo numeriu.

Prekes užsakyti galite: http://www.zaislai.janida.lt/produktas/drugeliu-auginimo-sodas-su-tikrais-drugiais/?fbclid=IwAR0S5GtqEXFSJbGKIgvDf0bmMXlLz0kR6wEBbUJJ1oKXC-pJvehLWz1m4NI

Informacija

Pradžia:
22 rugsėjo @ 8:00
Pabaiga:
25 spalio @ 17:00

Organizatorius

Janida
Telefonas:
8-60403176
El. paštas:
zaislai@janida.lt
Interneto svetainė:
www.janida.lt