Renginiai kraunami
dziazolendas
  • Šis renginys jau įvyko.

Atraktyvus muzikinis nuotykis „DŽIAZOLENDAS“

2021 19 lapkričio @ 8:00 - 2021 28 lapkričio @ 17:00

Lapkričio 28 d. 14 val. „Trimito“ koncertų salėje (T. Ševčenkos g. 19A, Vilnius) charizmatiškasis aktorius Andrius Žiurauskas ir kultinis Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis) įtrauks visus – mažus ir didelius – į muzikinį nuotykį „Džiazolendas“!
Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ su Kauno bigbendu pristato, originalų džiazo muzikos kūrinį visai šeimai!
Muzikinio nuotykio autorius, kompozitorius ir trombonininkas Jievaras Jasinskis specialiai šiai programai muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį, ir su visad nuotaikingu Andriumi Žiurausku patirti nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?! 
„DŽIAZOLENDAS“ – kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje, vadinamo „land“.
Leidžiamės į nenuspėjamą džiazo kelionę kartu! 
:
 kryptis – vakarai…
⏳ trukmė – viena valanda…
✅ pasiimti – mamą, tėtį ir drąsiausius draugus…
 apranga – tinkanti nuotykiams…
 bilietas – perka tėveliai…
Nuotykiai prasideda! 
Dalyvauja:
KAUNO BIGBENDAS
(vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)
Režisierius ir aktorius
ANDRIUS ŽIURAUSKAS
Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Galimybių pasas reikalingas tik asmenims nuo 16 metų. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Informacija

Pradžia:
2021 19 lapkričio @ 8:00
Pabaiga:
2021 28 lapkričio @ 17:00
Renginys kategorijos:
, ,