Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Anglų kalbos dienos stovykla „Hello, vasara!“

2019 17 birželio @ 8:00 - 2019 21 birželio @ 17:00

Ar pastebėjote, kaip greitai Jūsų vaikas įsimena angliškas filmukų frazes? Anglų kalba karaliauja pasaulyje, tad gebėjimas ją suprasti yra didelis privalumas. Vasara yra puikus laikas ne tik pramogauti, bet ir tobulinti norimus įgūdžius. 🌞ANGLŲ KALBOS DIENOS STOVYKLA „HELLO, VASARA!“ Vilniuje 🌞 – tai savaitė anglų kalbos 5-10 metų vaikams, smagūs nuotykiai ir atradimai: 🔍 http://www.maziejisnekuciai.lt/stovyklos

✅ DIENOS STOVYKLA „HELLO, VASARA“ – ANGLŲ KALBA, IŠVYKOS, EKSPERIMENTAI IR ŽAIDIMAI

Šios vaikų vasaros stovyklos metu mažieji dalyviai birželio-liepos mėn. visą savaitę nuo ryto iki vakaro (9:00–16:30 / 7:45-17:15*) praleis anglakalbėje aplinkoje ir interaktyviai lavins visus anglų kalbos įgūdžius (kalbėjimo, klausymo, skaitymo, rašymo). Negana to, stovyklos programoje dalyvių dar laukia kūrybiniai projektai, moksliniai eksperimentai, edukacinės išvykos, įdomūs svečiai bei aktyvus judėjimas ir užsiėmimai gryname ore.

✔ Anglų kalba vaikams bus dėstoma ne tik tuo metu, kai vyks intensyvios vaikų vasaros stovyklos anglų kalbos pamokos, bet bus integruojama į visas dienos stovyklos veiklas.
✔ Anglų kalbos stovykla „Hello, vasara!“ per 5 stovyklos dienas vaikučiams pasiūlys susipažinti su 5 skirtingomis TEMOMIS. Iš viso stovyklos programą sudarys 10 šio amžiaus tarpsnio vaikams aktualių temų: Šeima ir namai; Sveikas maistas; Nuostabioji planeta; Gyvūnai; Laisvalaikis ir pomėgiai; Profesijos; Pasakos; Kelionės; Miestas; Drabužiai.
✔ Užsiėmimas ves kvalifikuotos ir vaikų labai mylimos VšĮ „Mažieji šnekučiai“ anglų kalbos MOKYTOJOS.

✅ ANKSTYVASIS UGDYMAS IR ANGLŲ KALBA VAIKAMS

Vaikų vasaros stovyklos „Hello, vasara!“ organizatorius yra 7-erių metų patirtį turinti VšĮ „Mažieji šnekučiai“, už sėkmingą veiklą 2018 metais įvertinta „Gazelės“ apdovanojimu. Šios mokyklėlės veiklos sritis yra anglų kalba vaikams, anglų kalbos pamokos, anglų kalba darželyje, neformalus ugdymas, ankstyvasis ugdymas. Maziejisnekuciai.lt 3-8 metų vaikus įdomiai ir smagiai moko anglų kalbos Vilniaus valstybiniuose ir privačiuose vaikų darželiuose bei mokyklose. Anglų kalba vaikams perteikiama žaidimų forma, tuo pačiu ugdant ir bendravimo, mąstymo, kūrybiškumo įgūdžius.

Kaina 125 Eur – Užsiregistravus iki 2019 m. balandžio 30 d.139 Eur – Užsiregistravus nuo 2019 m. gegužės 1 d.; Stovyklos rezervavimo avansinis mokestis – 25 Eur.

Informacija

Pradžia:
2019 17 birželio @ 8:00
Pabaiga:
2019 21 birželio @ 17:00
Renginys kategorija:

Organizatorius

Mažieji šnekučiai
Telefonas:
8 608 30100,
El. paštas:
Info@maziejisnekuciai.lt
Interneto svetainė:
http://maziejisnekuciai.lt/stovyklos/