APŽVALGOS, Knygos vaikams ir jaunimui, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

,,Lietuvos Vietovių Bingo“ – tai žaidimas, skirtas visai šeimai ir draugų būriui susipažinti su gražiausiomis ir labiausiai lankytojų pamėgtomis nekomercinėmis Lietuvos vietovėmis.

,,Lietuvos Vietovių Bingo“ – tai žaidimas, skirtas visai šeimai ir draugų būriui susipažinti su gražiausiomis ir labiausiai lankytojų pamėgtomis nekomercinėmis Lietuvos vietovėmis. Tai tarsi žemėlapis, kviečiantis atrasti ir keliauti po Lietuvą. Žaidimą gali žaisti ir dideli ir maži, ir lietuviai ir keliautojai, sujungiant skirtintų kartų žaidėjus. Rinkinį sudaro 64 vietovės, kurios aprašytos lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Visos vietovės turi didele kultūrinę bei istorinę reikšmę ir kiekviena iš jų – mažas akvarelinis meno kūrinys. Pažymėkite kiekvieną vietovę savo  kortelėje „Vyčio žymekliu“ ir pirmasis visas uždengęs sušukite ,,BINGO“! Kad būtų linksmiau žaisti susikūrkite aukso puodą.

Lietuvos Bingo taip pat galima žaisti ir su klase. “Žaisdami žaidimą Vietovių Bingo vaikai aktyviai įsitraukia į veiklą. Dalinasi prisiminimais, kuriose vietose jau buvo ir į kurias norėtų nuvykti. Vaikai mokosi pažinti Lietuvą ir jos vietoves žaisdami!” – Marta Benetytė, Kauno Panemunės Pradinės Mokyklos pirmokų mokytoja.

“Didžiąją savo gyvenimo dalį praleidus užsienyje supratau, kad Lietuva yra labai įdomi, graži ir mažai kuo nusileidžianti kitoms pasaulio valstybėms. Tačiau daugelis mūsų krašto vietovių vis dar yra neatrastos. Grįžus iš svetur ir pradėjus dirbti Turizmo Departamente, susipažinau su nepaprastomis, nesukomercintomis, tačiau ne menkiau reikšmingomis, Lietuvos vietovėmis.Norėdama pristatyti jas ir paskatinti labiau pažinti, aplankyti ir suprasti bei pajausti, kokia Lietuva  yra nepakartojama, po kelių metų darbo, viską sutalpinau į vieną nedidelę žaidimo dėžutę. Kad vertingas turinys pasiektų ne tik lietuvius, bet ir kitakalbius gyventojus, informaciją apie kiekvieną vietovę sudėliojau ir pateikiau keturiomis kalbomis žaidimo forma. Žaidimas lengvai suprantamas, įtraukiantis ir suvienijantis skirtingas žmonių amžiaus kartas. Tikiuosi, kad jis suteiks daug gerų emocijų kiekvienam iš Jūsų, naudingų žinių apie mūsų nuostabų kraštą ir leis pasigrožėti specialiai  žaidimui dailininkės sukurtais mažaisiais meno šedevrais ar net sužadins norą pamatyti šias vietoves gyvai.“ –  Laura Kurtinaitytė Paulavičienė, Lietuvos Bingo kūrėja.

“Labai smagus ir jaukus žaidimas. Be galo gražūs paveikslėliai, žaisti paprasta ir malonu.” Giedre Umbrasienė, Kauno miesto simfoninio orkestro atlikėja.

“Noriu pasidžiaugti: visą laisvesnį laiką nuo penktadienio vakaro savaitgalį valdė naujas žaidimas, jau turime ir vietovių aplankymo planelį, kuriame didžiausias noras aplankyti Raganų kalną.” Laura Siderevičienė, edukologė.

Lietuvos vietoviu bingo

Žaidimą galima įsigyti Pegaso knygynuose, FB paskyroje Lietuvos Bingo arba puslapyje www.lietuvosbingo.com

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.