Katalogai

Pasiruoškime rugsėjui 2017

Tikslingai parinktos veiklos stovyklose ugdo įvairius vaikų gebėjimus, lavina juos ir suteikia vaikams daug nepamirštamų akimirkų. Nauji draugai ir įdomios veiklos vasaros atostogas paverčia šauniausiu nuotykiu, apie kurį jie dar ilgai kalbės ir per žiemą kurs planus kitai vasarai. Didžiausias ir naujausias stovyklų katalogas tik pas mus.

Stovyklos vaikams 2017

Pasitinkant naujus mokslo metus tėveliai susimąsto ne tik apie naujus iššūkius ugdymo įstaigose, bet ir galimybę puoselėti bei tobulinti vaiko gabumus, padėti atsiskleisti dar neatrastam talentui.

Krikštynos 2017

Krikštynos – viena svarbiausių ir įsimintiniausių šeimos švenčių. Pasiruošimas šiai šventei suteikia nemažai nerimo ir užima daug laiko. Elektroninis paslaugų ir prekių katalogas padės Jums viską rasti vienoje vietoje.

Kalėdinės dovanos 2016

Didžiausias dovanų pasirinkimas. Jeigu neieškote standartinės dovanos, tuomet šis katalogas kaip tik Jums.

Gražių artėjančių žiemos švenčių!

Mokyklėlės 2016

Įvairūs meninės pakraipos būreliai ( dailės, muzikos, keramikos ar pan. ), sportinės veiklos ar užsienio kalbų mokymosi būreliai yra labai naudingi vaikams, ypač jaunesnio amžiaus. Jie padeda atsiskleisti vaiko saviraiškai, augimui bei vaiko emociniam brendimui.
Taigi, įsiklausykime į savo vaiką, jo norus bei poreikius ir suteikime galimybę atsiskleisti jo talentams. O kad išsirinkti būtų lengviau, pristatome populiariausias mokyklėles bei būrelius visoje Lietuvoje.

Drabužėliai vaikams 2016

Kaip rengti vaikus? Tai viena atsakingiausių ir sukelianti daugybę klausimų užduotis tėvams. Tampa ypač aktuali keičiantis metų laikams. Pagrindiniai klausimai, neduodantys ramybės, kaip aprengti vaiką lauke, kad jis nesušiltų ar nesušaltų? Siūlome Jums kokybiškų ir daugelio vartotojų jau patikrintų bei didžiausią pasisekimą sulaukusių rūbelių parduotuvių Lietuvoje katalogą RUDUO/ŽIEMA.

Stovyklos vaikams 2016

Populiariausios ir geriausiai vertinamos stovyklos. Organizatoriai siūlo įvairias kalbų, meno, sporto, muzikos ar šokio stacionarias stovyklas įvairiuose miestuose. Vaikų amžius nuo 3m iki 21m.

AKTYVUS LAISVALAIKIS ŠEIMAI

Lietuva, nors ir mažytė šalis, tačiau turtinga savo išskirtine gamta, nacionaliniais parkais, slėniais, piliakalniais, upėmis bei ežerais. Sukurta daugybė pramogų bei aktyvaus laisvalaikio vietų: nuotykių – laipynių parkai, dažasvydžio klubai, kartodromai, vandenlenčių parkai. Pačius geriausius ir labiausiai pritaikytus šeimai rasite šiame kataloge.