VšĮ Skalvijos kino centras

  • skalvija_kino_centras_lt

Apie mus

Apie mus

„Skalvijos” kino salėje yra 88 sėdimos vietos. Mėgėjai ištiesti kojas pirmiausiai teiraujasi bilietų 3-ioje eilėje, o prisiekę kinomanai renkasi sofkutę.

2012 m. „Skalvijoje” sumontuotas naujas skaitmeninis kino projektorius, kuris užtikrina aukščiausią rodomų filmų vaizdo bei garso kokybę (DCP).

Susisiekti

Susisiekti

Papildoma informacija

Papildoma informacija
  • Darbo laikas:

Vieta

VšĮ Skalvijos kino centras
Rasti maršrutą

 

Susisiekti

VšĮ Skalvijos kino centras

Įvykių

VšĮ Skalvijos kino centras
la_moufle1
SAVAITGALIS MAŽIESIEMS: SPECIALI ANIMACIJOS PROGRAMA „KĄ PAŠNIBŽDĖJO PELĖDA“

Šį šeštadienį (sausio 14 d.) mažuosius ir jų tėvelius „Skalvijos“ kino centras kviečia į animacinių filmų programos vaikams „Ką pašnibždėjo Pelėda“ premjerą. Anot programos sudarytojų, nuotaikinga Prancūzijos kūrėjų animacija savo kokybe ir turiniu n...


atsisiųsti
„Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“

Kovo 22 d. – 11.30, 28 d. – 12 val.

Išsamus filmo aprašymas

Dešimtmetis berniukas T. S. Spivetas turi išskirtinį matematinį mąstymą ir lakią vaizduotę, todėl jam sunku pritapti prie paprastesnių brolio ir sesers bei ekscentriškų tėvų. Paslapčia berniukas braižo žemėlapius ir mašinų projektus. Vieną dieną į rančą paskambina iš „Smithsonian“ instituto ir pareiškia, kad nori apdovanoti T. S. Spivetą už sukurtus amžinojo judėjimo mašinos brėžinius bei pakviesti jį perskaityti padėkos kalbą. Berniukas išvyksta į Vašingtoną. (V)


big_ae0a480b98879c2cc9abf786cb5c7208
„Mažieji padaužos“

Kovo  21 d. – 12 val., 29 d. – 11.30

Išsamus filmo aprašymas

Bolesdorfe gyvenantys suaugusieji bando neišsišokti. Jie didžiuojasi, kad jiems leidžiama išbandyti naujus produktus. Be to, visus senelius jie iškeldina į slaugos namus, kad tik niekuo vieni nuo kitų nesiskirtų. Tačiau jų vaikai nenori būti bandomaisiais triušiais ir mėgina siekti daugiau. Prisivogę migdomųjų tablečių, jie užmigdo suaugusiuosius ir imasi veikti. Po jų nuveiktų darbelių miestelyje įsivyrauja chaosas. (V)


Atsiliepimai

VšĮ Skalvijos kino centras

Lankytojų įvertinimas

0

0 Viso

  • Bendras įvertinimas
  • Vardas
  • El. paštas
  • Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku