/

Vilniaus vaikų ir jaunimo MENO GALERIJA

El. paštas
Adresas
Vilniaus g. 39 (Vilniaus mokytojų namai), Vilnius LT 01119, Lietuva.
Telefonas 1

**Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija** – erdvė, kurioje vyksta vaikų, jaunimo ir profesionalių menininkų parodos. Čia veikia **kūrybiškumo inkubatorius mažiesiems (3-6 m. vaikams) „Galeriukas“**. Praktinių edukacijų metu suprantamai supažindiname su meno istorija, skulptūra, keramika, tapyba, tekstile, teatro elementais. Išbandome įvairias dailės technikas ir priemones.
Daugiau informacijos: http://www.vaikugalerija.lt/kurybiskumo-inkubatorius-galeriukas/

Įkurti tokio pobūdžio galeriją gimė iš būtinybės atsigręžti į jaunus žmones, nukreipti žvilgsnį į jų poreikius, sugebėjimus ir drąsą, prilyginti jų fantazijų beribiškumą suaugusiųjų veiklai, pakviesti lygiaverčiam dialogui su profesionalų kūryba. Tai – nuoširdi pastanga sumažinti atskirtį tarp vaiko ir suaugusio, mokinio ir mokytojo, efektingas būdas brandinti laisvą, kūrybišką, savimi pasitikinčią asmenybę, padėti jai skleistis.

Galerija nėra vien parodų erdvė – čia vyksta kūrybinės edukacijos, kino filmų peržiūros, koncertai, intriguojantys užsiėmimai visai šeimai, naujų knygų pristatymai, gimtadieniai ir kalendorinės šventės.

Jeigu pasiilgai spalvų, tikrų, nesuvaidintų emocijų ir nuoširdaus bendravimo – ši vieta kaip tik TAU! Užsuk į svečius!

Palikti atsiliepimą apie Vilniaus vaikų ir jaunimo MENO GALERIJA

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *