Mokyklėlės
/
Kaišiadorių rajonas

Vėjų fėja

El. paštas
Adresas
Kaišiadorių rajonas, Kruonio seniūnija, Pratkūnų kaimas 4, Balkų sodyba
Telefonas 1

UAB “Vėjų fėja” organizuoja kūrybinius, edukacinius, pramoginius renginius vaikams ir suaugusiems. Rengiame šventes, įvarių meno technikų mokymus, kūrybines – patyrimines dirbtuves. Įdomūs meno užsiėmimai – tapyba ant šilko, mandalų kūrimas, daiktų sendinimas, vilnos velimas, porceliano dekoravimas, aksesuarų gaminimas, siuviniai gali pradžiuginti Jūsų draugų ratą, bendradarbių kolektyvą, papildyti įdomybėmis Jūsų organizuojamą renginį. Šventę galime organizuoti mūsų sodyboje arba atvykti pas Jus.

Edukacijos

Edukacinės programos apie mūsų šalies senovinius papročius, protėvių gyvenimo būdą ne tik praturtins žinias, pagilins gimtos šalies istorinį, geografinį suvokimą, bet ir padovanos kūrybinį džiaugsmą. Visos mūsų edukacijos yra įtraukios, apipintos dainomis, žaidimais, mįslėmis, varžytuvėmis. Jei atvyksite į mūsų sodybą, pati aplinka jus užpildys žiniomis, protėvių išminties pajautimais, draugystės su gamta patyrimais.

Gimtadieniai, išleistuvės, krikštynos

UAB “Vėjų fėja“ organizuoja teatralizuotas, kūrybines šventes. Šventė gali vykti Vėjų fėjos edukacinėje sodyboje arba Jūsų erdvėje. Vaikams pasirinkite šou programa su pasakų personažais, kurioje daugybė žaidimų, konkursų, šokių, dainelių, smagių pasivaržymų, kūrybos valandėlė ir savo rankomis sukurti darbeliai. Jaunimui ir suaugusiems organizuojame meninius-kūrybinius gimtadienius ir šventes. Gaminame papuošalus, tapome ant šilko/porceliano, veliame veltinio gaminius ir ne tik!

Teatralizuotos šventės vaikams

Jūsų gimtadienių, krikštynų, išleistuvių šventes galime paversti stebuklingomis! Spalvingi pasakų personažai žais, šoks, dainuos su Jūsų svečiais, dekoruos vaikučiams veidelius, rengs lelių teatro pasirodymus, organizuos kūrybines dirbtuvėles, ves pramogines, sportines varžytuves ir vaikams ir tėveliams bei užtikrins šventinę nuotaiką.

Palikti atsiliepimą apie Vėjų fėja

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *