Mokyklėlės
/
Kauno apskritis

Vėjo pagauti

El. paštas
Adresas
Kiškių g. 22, Kaunas
Telefonas 1

Vaikų šventės – vaikų gimtadieniai, krikštynos, suaugusiųjų šventės kartu su vaikais, įmonių vakarėliai – šios unikalumu dvelkiančios patalpos išpildys bet kurios šventės poreikius.

Patalpose daug skirtingų erdvių –  kurios tiks tiek aktyviai vaikų veiklai, tiek jaukiems pašnekesiams prie kavos puodelio.

Studijoje galima ne tik smagiai paminėti savo šventę, bet ir linksmai praleisti laiką pas mus organizuojamų laisvalaikio vakarų metu. Vyksta edukaciniai bei pramoginiai vakarai skambiai įgiję linksmą pavadinimą „Šokiai Pokiai“.

Patalpos studijoje „Vėjo pagauti“ suskirstytas į skirtingų veiklų erdves, tai:
-vaikų žaidimų kambarys, vaikų žaidimų erdvė – kurioje dviejų aukštų namelis su čiuožykla, virtuvėle, svetaine antrame namelio aukšte; taip pat mini prekybos centras, Riterių ir Princesių pilis, įvairūs žaisliukai. Ši erdvė nuolat atnaujinama ir papildoma naujais žaidimais, žaislais.

-diskoteka ir scena – tai diskoteka vaikams ir jų tėveliams, kur mėgstantys šokti, dainuoti, vaidinti ar tiesiog linksmintis – čia atras tikrą džiaugsmą, nes lauks linksma muzika, diskotekos šviesų žaismas, mikrofonai ir persirengimo kambarys su personažų kostiumais!

-poilsio kambarys – čia galima jaukiai prisėsti pasišnekučiuoti su draugais, išgerti kavos ar arbatos. Tėveliams daug erdvių pabendrauti ir kartu stebėti savo vaikučius gretimame žaidimų kambaryje.

-o unikalios istorinės erdvės – tuneliai sužavės ne tik nuotykių mėgėjus, bet ir besidominčius istorija, nes ši patalpų dalis statyta XIXa. ir yra Kauno Tvirtovės dalis.
Taip pat, jau beveik tradicija tapęs, vaikų labai pamėgtas žaidimas „Lobių paieškos“ šiuose tuneliuose suteikia džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir kartu „lobių“ ieškantiems tėveliams.

Tai erdvės, kuriose galima ne tik šėlioti, bet ir įjungti fantaziją įvairioms atrakcijoms, nuotykiams, žaidimams. Galima kurti patiems arba pasinaudoti gausiais mūsų partnerių pasiūlymais – edukacinės programos, pasirinkti personažai, teatriuko programos ir dar daug visko…

Užsisakyti vietą šventei galite jau dabar telefonu 8-608-64200.
Sužinokite apie vykstančius renginius pirmieji – sekite mus Facebook paskyroje Vėjo pagauti.

Vidurkis: 5.05 (2 vertinimas/ai)
Puikiai
2
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Šventėme dukrytės penktąjį gimtadienį. Nuostabi erdvė, net turinti istorinę vertę, daug vietos, tad tilpo visi mūsų svečiai, vaikai nuolatos judėjo ir buvo laimingi. Esame patenkinti, rekomenduoju.

2 m. ago
Alexandr Izmalkov

Visapusiškai puiki vieta su daug išskirtinių erdvių. Nors orientuota į vaikus, bet tinkama ir suaugusių gimtadieniams 🙂

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Vėjo pagauti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *