Paslaugos vaikams
/
Panevėžio apskritis

Stovykla “Svajonių planeta. Ilzenbergas”

Adresas
Ilzenbergo k. 4, Juodupės seniūnija, LT-42440 Rokiškio rajonas

Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla „Svajonių planeta. Ilzenbergas” – pirma Lietuvoje poilsio stovykla, įsikūrusi autentiškame ir prabanga bei jaukumu alsuojančiame Ilzenbergo dvare (Rokiškio raj.). Stovykloje, apsuptoje istorijos paslapčių, šimtamečių ąžuolų ir didingų ežerų, harmonijoje su gamta puoselėjimu ūkiu, bus kuriamos palankios sąlygos kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai ir savęs pažinimui per menines, edukacines veiklas, ekskursijas bei puoselėjamus sveiko gyvenimo principus. Šią vasarą Ilzenbergo dvaras atveria savo duris vaikams, jų svajonėms, emocijoms ir norui pažinti.

Kad vaikai turėtų demokratišką erdvę bręsti kaip asmenybės, sukurta speciali veiklos programa – „VASAROS ATRADIMAI SVAJONIŲ DVARE“, skirta ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus, gamtos ir istorijos suvokimą, socialinius įgūdžius, pasitelkiant šias sritis ir priemones:
– Įvairių meno šakų ir žanrų pažinimas, žmogaus meninio kūrybiškumo naudos suvokimas. Stovykloje vykdomi įvairaus tipo būreliai, kuriuos pasirenka patys vaikai. Kartu su vaikais organizuojami meniniai renginiai, pasirodymai, kur vaikai gali išbandyti save skirtinguose vaidmenyse: nuo renginio scenografijos kūrimo, informacijos sklaidos iki pasirodymo ant scenos. Meninių veiklų pagalba vaikai yra skatinami laisvai reikšti savo mintis ir idėjas bei save realizuoti bet kokioje meno srityje;
– Ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, nenutrūkstamos bendrystės pojūčio su gamta reikšmė, meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams. Puoselėjant sveiką mitybą stovyklos metu vaikams tiekiamas ypatingai aukštos kokybės maistas iš dvaro ūkyje užaugintų maisto produktų. Organizuojami renginiai, skirti ekologijos ir gamtos puoselėjimo temai, vaikai supažindinami su dvaro teritorijoje gyvenančiais gyvūnais, natūraliu ūkiu. Vykdomos aktyvios sporto veiklos ir ramūs užsiėmimai atvirame ore, maudynės nuostabiame ežere.
– Prisilietimas prie istorijos, pažinimo svarba jaunos besiformuojančios asmenybės brandai, poveikis elgsenai ir nuostatoms, bendravimui ir savijautai. Vaikams patraukliomis formomis bus siūloma pažinti savo krašto istoriją, papročius per neformalias kūrybines užduotis, vaidinimus, edukacines ekskursijas.

„Svajonių planetos“ ašis – vaikai, kurie atranda naujus pasaulius, naujas žemes, smalsauja ir kuria stebuklus iš visai paprastų dalykų.

Stovyklos metu yra numatytos penkios pamainos:

1 pamaina (06.25-06.30) – €299

2 pamaina (07.02-07.11) – €529

3 pamaina (07.16-07.22) – €359

4 pamaina (07.23-07.29) – €359

5 pamaina (07.30-08.08) – €529

Palikti atsiliepimą apie Stovykla “Svajonių planeta. Ilzenbergas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *