Aktyvus laisvalaikis
/
Centras

Stovykla Skautai neskautams

El. paštas
Adresas
A.Smetonos g. 8-1, Vilnius
Telefonas 1

Pramoga su tikslu!

Tikriausiai teko girdėti apie skautus Pasaulyje ir Lietuvoje? Skautai – savanoriškas, pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis – unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, asmeninio tobulėjimo, bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

Mes siūlome trijų skirtingų rūšių programas, grindžiamas skautišku metodu: stovyklasžygius ir skautoramas.

Stovyklos

trunka vieną savaitę, jos yra skirtos vaikams ir jaunimui iki 16 metų. Daugiau apie mūsų organizuojamas stovyklas galite paskaityti skyrelyje „Stovyklos“.

Žygis

tai nuo pusdienio iki dviejų dienų trunkanti kelionė pėsčiomis, skirta ne tiek pamatyti gražias vietoves, kiek pasiekti tam tikrą „vidinį“ tikslą: geriau pažinti save, sustiprinti komandą, atskleisti tam tikrus gebėjimus ar tobulintinas sritis. Žygis tinka kiekvienam – tiek vaikui, tiek suaugusiajam! Platesnį žygių aprašymą ir pasirinkimą rasite čia: skautiški žygiai.

Skautorama

tai universali, tiek vaikams, tiek suaugusiems pritaikyta edukacinė kelių valandų trukmės programa. Skautorama gali puikiai paįvairinti gimtadienį, išleistuves, įmonės vakarėlį ar draugų šventę. Detalesnį aprašymą rasite čia: skautorama.

Vidurkis: 5.05 (4 vertinimas/ai)
Puikiai
4
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
InguteDvinukai

Sūnus dalyvavo vienoje stovykloje. Tai grįžęs dar keletą mėnesių visiem pasakojo, kaip ten nerealu, teko patikėti. Ačiū už jam paliktas teigiamas emocijas ir atitraukimą nuo kompiuterio 🙂

8 m. ago
CarmeloRagland

Mano vaikas taip pat pernai buvo šios organizacijos surengtoje stovykloje. Man pačiai tai kažkas nerealaus ir tokios stovyklos sukelia nostalgija vaikystei – miegas palapinėse, vakarai prie laužo. O tai, kad namuose visiskai nevalgantis kosiu vaikas, su pasididžiavimu pasakoja, kaip ten ja skaniai valge, yra kazkas nerealaus. Rekomenduoju ten bent karta per metus nuvezti kiekviena savo atzala ir taip atitraukti nuo kibernetinio pasaulio! Juk kiekvienas vaikas vertas susipazinti su gamta!

8 m. ago
Laurra.Ve

vaikui patiko labai labai…ypač vadovai. Nors vaikas pripratęs prie gyvenimo patogumų ir buvo neramu kaip teks gyventi palapinėse tiek laiko, bet norėjosi išleisti už komforto ribų. Visi likome patenkinti. 🙂

8 m. ago
Anonimiškas

superines skautiskos stovyklos, tikrai rekomenduoju rinktis, jau kelinti metai keliauju ir dar broli prigriebsiu

6 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Stovykla Skautai neskautams

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *