PRIVATUS VAIKŲ DARŽELIS MAŽAS STEBUKLAS Tarandėje

Apie mus

Apie mus

Vaikų lopšelis – darželis „Mažas stebuklas“ įsikūręs Tarandėje bei Fabijoniškėse. Mus galite rasti  V. Gorskio 10A,  J. Glaubico g. 22A bei S.Stanevičiaus 61 adresais.

V. Gorskio g. darželis turi erdvų kiemą – su įrengta aikštele bei nuostabia terasa! Visa teritorija aptverta aukšta saugia tvora, su rakinamais ir telefonspyne valdomais varteliais.

J. Glaubico g. darželis turi net 65 kv. mažųjų grupę, kuri ne tik erdvi bet ir labai šviesi bei jauki.  Erdvus kiemas su didele pavėsine, vaismedžiais ir vaiskrūmiais. Kas gali būti nuostabiau?

S. Stanevičiaus g. darželis įsikūręs erdviame dviejų aukštų individualiame name visai šalia parko/pušyno.  Kieme yra saugiai įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Vaikų grupės  yra erdvios bei labai šviesios, o visa aplinka primena namus, todėl čia vaikučiams gera ir jauku. Jei norite kad Jūsų vaikutis jaustųsi kaip namie, būtinai apsilankykite mūsų darželiuose!

Darželiuose šiuo metu jau formuojamos skirtingo amžiaus vaikų grupelės: 1-2 metukų, nuo 2-3 metukų, 4-6 metukų.

Į laisvas vietas priimame ištisus metus.

SUTEIKIAME GALIMYBĘ REZERVUOTI VIETĄ DARŽELYJE IŠ ANKSTO. Daugiau info telefonu +370 680 87767

Darželyje dirba pedagogės, turinčios aukštąjį universitetinį išsilavinimą bei patirtį. Taip pat auklėtojos asistentės, kurios visokeriopai padeda auklėtojoms vaikučių priežiūroje.

Darželyje vedamos ugdymo pamokėlės – dailė, darbeliai, muzika, šokiai, lėlių teatras(užsiėmimai vedami net patiems mažiausiems).

Taip pat Tėvelius visuomet supažindiname ką jų vaikutis išmoko darželyje, ką valgė, su kuo draugavo, kaip miegojo ir apie visus reikaliukus, kurie  vyko dienos metu. 

Kokia diena be skanaus maistelio? 

„Mažas stebuklas“ siūlo pilną: 4 kartų per dieną maitinimą.  Maistelį tiekia maitinimo įmonė, kuri gamina sveiką, paprastą ir skanų maistą.

Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologinius reikalavimus, tad užtikriname, kad vaikų dienos maisto energetinė vertė bus tinkama.

Taip pat mes  skiriame ypatingą dėmesį individualiems vaikų poreikiams, todėl galimas maitinimas alergiškiems ar tam tikrų produktų netoleruojantiems vaikams.

Darželis dalyvauja Vaisių vartojimo skatinimo ir Pieno vaikams programose, todėl vaikų racionas papildomai praturtintas vaisiais, daržovėmis ir pieno produktais.

Maži stebuklai, mes jūsų laukiame!!!

Susisiekti

Susisiekti

Papildoma informacija

Papildoma informacija
  • Darbo laikas:

Vieta

PRIVATUS VAIKŲ DARŽELIS MAŽAS STEBUKLAS Tarandėje
Rasti maršrutą

 

Susisiekti

PRIVATUS VAIKŲ DARŽELIS MAŽAS STEBUKLAS Tarandėje

Įvykių

PRIVATUS VAIKŲ DARŽELIS MAŽAS STEBUKLAS Tarandėje
Planuojate vaikutį vesti į darželį?

Planuojate vaikutį vesti į darželį? Tuomet pats laikas apsilankyti pas mus ir rezervuoti vietelę rudeniui. Vietų liko visai nedaug. Mūsų darželiuose formuojamos trys vaikų grupelės: 1-2 metukų, 2-3 metukų ir 3-6 metukų. Darželis Tarandėje arba Fabi...


Atsiliepimai

PRIVATUS VAIKŲ DARŽELIS MAŽAS STEBUKLAS Tarandėje

Lankytojų įvertinimas

0

0 Viso

  • Bendras įvertinimas
  • Vardas
  • El. paštas
  • Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku