Mokyklėlės
/
Vilniaus miestas

Prime Learning

El. paštas
Adresas
Arklių g. 18 Vilnius, Lithuania
Telefonas 1

Mūsų misija – padėti išpildyti kuo daugiau tokių svajonių ir įkvėpti moksleivius siekti daugiau: nuo pažymių ir egzaminų rezultatų iki norimo aukštojo išsilavinimo Lietuvoje ar užsienyje.​

Korepetitorių paslaugos

Prime Learning dirbantys korepetitoriai – olimpiadų laimėtojai, geriausių pasaulio universitetų studentai ir alumniai. Mes grįžome pasidalinti savo patirtimi, akademinėmis strategijomis ir taip padėti moksleiviams pasiekti aukščiausių rezultatų visuose vidurinio išsilavinimo egzaminuose – VBE, Tarptautinio Bakalaureato (IB) ir A-levels.  Plačiau.

Stojimai į užsienio universitetus nuo A iki Z

Patys perėję visą stojimų procesą, mes puikiai žinome kaip padėti moksleiviams įgyvendinti savo studijų užsienyje svajonę – paruošime tarptautiniams egzaminams (SAT, IELTS,  SAT-Subject), patarsime renkantis universitetą bei kartu ištobulinsime motyvacinius laiškus bei rašinius. Plačiau.

Tęstinė parama

Mes didžiuojamės būdami vieni pirmujų Baltijos šalyse, kurie ruošia moksleivius didžiausiems akademiniams iššūkiams – nacionalinėms ir tarptautinėms olimpiadoms, Oksfordo/Kembridžo bei top 20 JAV universitetų interviu. Plačiau.

Palikti atsiliepimą apie Prime Learning

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *