Paslaugos vaikams
/
Lietuva

Mokslinis šou –

El. paštas
Adresas
A.Vivulskio g. 41, Vilnius
Telefonas 1

Vaikų šventė moksliniame stiliuje, Mokslinis šou – „Atradėjas“, tai kiek naujas ir netikėtas vaikiškos šventės formatas.
Mokslinė laboratorija „ant ratų“, kuri atvažiuoja pas Jus, ir pristato kaip fantastika pavirsta realybe.
Vaikai stebi ne tik efektyvius stebuklus, tačiau ir patys dalyvauja moksliniuose eksperimentuose, kurių metu jaučiasi tikrais mokslininkais. Vaiko gimtadienis, išleistuvės arba kita vaikiška šventė bus paminėta ne tik linksmai, bet ir naudingai – pažintine prasme.
Mokslinis šou „Atradėjas“ – vaistas nuo liūdesio, todėl pas mus visada:
– įdomūs atradimai;
– unikalūs moksliniai eksperimentai;
– originaliausios programos;
– įvairiausios šou – programos;
– stulbinantys konkursai;
– malonūs vedėjai.
Švęskite vaiko gimtadienį moksliškai ir jis bus nepamirštamas.

Vidurkis: 5.05 (6 vertinimas/ai)
Puikiai
6
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Dukrytė dalyvavo jų organizuotame gimtadienyje, ištikro tai super idėja ir labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje tokių edukacinių pramogų yra vaikams.

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Puikiai pavykes gimtadienis, saunus ir mokantis bendrauti su vaikais vedantysis! Labai dziagiuosi jus pasirinkus vaiko sventei ir nuosirdziai rekomenduoju visiems, norintiems vaiku gimtadieni atsvesti originaliai, idomiai ir labai linksmai !!!!

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Ačiū, šventė nuostabi! Vaikai laimingi, visiems labai patiko. Rekomenduoju, tikrai neprašausite visi bus patenkinti. Į šventę įtrauks ir didelius ir mažus.

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Nuostabus šou ir puiki Atradėja! Sudomino ir įtraukė tiek mažus, tiek ir didelius 🙂 jaunieji atradėjai liko kupini puikių įspūdžių, susidomėję ir pasiruošę toliau eksperimentuoti patys. Puikus įvadas į įdomų mokslo pasaulį. Labai labai ačiū už vaikams skirtą laiką ir gerą nuotaiką!

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Sveiki, atsiliepimai visi tik teigiami, tiek iš mačiusių tėvelių pusės, tiek iš vaikučių 🙂 Labai didelė emocijų bomba. Prieš tai nieko panašaus nebuvome matę, tikrai nustebinote. Vaikinas, kuris dirbo pas mus gimtadienyje visą tą laiką buvo atsidavęs 100 proc. nėjo atitraukti nuo jo akių, nes viskas buvo pateikiama su emocija. Vaikus traukė kaip magnetas, visi norėjo pakalbinti ir dalyvauti visuose užduotyse. Ačiū labai labai, kad tokie esate

1 m. ago
Alexandr Izmalkov

Labai smagus pašelęs mokslininkas:) puikiai įtraukė ir vaikus, ir tėvelius. Įspūdžiai kuo šauniausi!

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Mokslinis šou –

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *