/

Sporto stovykla ,,Komandos įvartis“

Adresas
Balčio g. 42, Matiškės km. Lentvario sen. Trakų raj.
Telefonas 1

Matiškės vaikų ir jaunimo futbolo stovykla „Komandos įvartis“ jau 8 sezoną išskirtinai pasitiks stovyklos senbuvius ir naujus poilsiautojus. Laukiame pašėlusių berniukų ir mergaičių kuriems patinka futbolas, kurie nori prisiimti savarankiškumo iššūkį, mėgsta judėti ir žaisti gamtoje, nori susirasti naujų draugų, susipažinti su naujais vadovais bei patirti daug audringų emocijų, kurios sukyla ir prasiveržia žaidžiant ir stebint futbolą. Ši vasara ir vėl unikali – gyvensime 2018 metų pasaulio futbolo čempionato nuotaikomis. Stovykloje džiaugsimės pamėgtos komdos laimėjimais, asmeninėmis bei stovykloje suburtos komandos pergalėmis.

Ši stovykla IŠSKIRTINĖ, nes tai
futbolo stovykla berniukams ir MERGAITĖMS dievinantiems šį žaidimą, trokštantiems išmokti jį žaisti ir nebūtinai lankantiems futbolo klubą ar būrelį.
Stovyklos vedėjas – ilgametis futbolo žaidėjas, entuziastas, neformalaus ugdymo programos ,,Noriu būti lyderiu“ rengėjas, kineziterapeutas Edmundas Makaravičius.
Stovyklos metu dėmesys skiriamas socializacijai, komandinio bendravimo įgūdžių formavimui, emociniam fonui tiek individo tiek komandos.
Futbolas stovykloje kaip pagalbinė priemonė individualumui atsiskleisti, nugalėti baimę suklysti, kiekvieno vaiko vietai komandoje atrasti bei komandos stiprybei ugdyti.
Visa tai įmanoma ir realu, nes pamainoje stovyklauja nedidelis vaikų skaičius, iki 20 vaikų. Visa veikla orientuota į draugystės, santykio formavimą tarp vaikų, paauglių vadovų- pagalbininkų bei suaugusių vadovų.
Nuostabi Trakų nacionalinio parko gamta, natūrali žalia futbolo aikštė, treniruočių inventorius, vadovų išradingumas ir nuoširdus darbas dovanoja vaikams neužmirstamas vasaros akimirkas ir troškimą sugrįžti vėl ir vėl.

Detalesnė informacija apie šios vasaros pamainas www.stovyklosmatiskeje.blogspot.lt

Vidurkis: 5.05 (3 vertinimas/ai)
Puikiai
3
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Raimonda Šuopytė

Pirmą kartą mano sūnus išbandė Matiškės stovyklą būdamas šešerių. Šiek tiek pergyvenom, ar nebaugu bus jam būti be šeimos ne namų aplinkoj, bet pasiėmę jį po stovyklos trykštantį džiaugsmu ir energija, supratome, kad nuogastavome be reikalo. Matiškės stovykloje yra sukurta šeimyninė atmosfera, vaikai tą stovyklos savaitę praleidžia šeimoje, tik šiek tiek didesnėje. Sūnus pasakojo, kad kiekvienam vaikui skiriamas dėmesys, nuobodžiaut ar liūdėt nėra kada, o stovyklos vadovai Jurgita ir Edmundas tą savaitę atstoja mamą ir tėtį. Jau nebesuskaičiuoju kiek kartų sūnus buvo Matiškės stovykloje, šią vasarą veržiasi ir vėl.

Kristina

1 m. ago
Raimonda Šuopytė

Stovyklos Matiškėje yra vienas gražiausių ir labai svarbių mūsų vaikų ugdymosi etapų . Čia vaikai mokėsi atsiskirti nuo tėvų, mokėsi ištverti ilgesį „tarp svetimų“ , mokėsi pritapti prie bendraamžių, mokėsi patys atsakyti už savo daiktus stovyklos metu. Visa tai vyko ypatingai ramiai ir sklandžiai, nes vaikai jautėsi, kad jais bus pasirūpinta „kaip pas močiutę“ sodyboje. Ne bet kam taip pavyksta, o tik atsidavusiems ir vaikus mylintiems organizatoriams. Didžiausias pliusas ir išskirtinumas, kad stovyklą organizuoja ir jai vadovauja ne samdytas personalas, bet ilgametę psichologinę ir organizacinę patirtį turintys žmonės, patys auginantys savo vaikus, kurie neretai stovyklauja kartu. Mes 100% jautėmės ramūs, kad mūsų vaikai saugūs, atsakingose rankose.
O ir vaikai kiekvieną kartą važiuoja labai noriai, nes programa įdomi, niekad netenka nuobodžiauti, daug judrumo, skanus maistas, daug gryno oro. Ko daugiau reikia sveikai, turiningai, džiaugsmingai ir ugdančiai vaikystei?

Su dideliu dėkingumu ir pagarba, mama Aušra Vasiljevienė

1 m. ago
Raimonda Šuopytė

Noriu visus vaikus pakviesti į vasaros futbolo stovyklą Matiškės kaime. Nuostabi vieta, profesionalūs treneriai, gamta, maudynės, vakarai prie laužo, talentų šou, nauji draugai ir daug daug futbolo, kurio jį dievinantiems niekada nebus per daug Mano sūnus stovykloje buvo 2 metus iš eilės, šiemet treti metai, kartu ir mažasis brolis ,,priaugo”, kad galėtų būti priimtas į stovyklą. Koks statusas? Vaikai laukia kaip didžiausio įvykio vasaros atostogų metu. Visai nesvarbu ar esi pradedantysis, ar jau žaidi ne vienus metus, patarimų treneris randa kiekvienam individualiai. Mums, gyvenantiems Švedijoje, visada norėjosi išbandyti kitą treniravimo metodiką, žaidimo braižą, pajusti komandinį žaidimą. Čia vaikai gauna tokią patirtį. Tad rekomenduočiau ir siūlyčiau visiems! Trakų raj., Matiškė! Iki greito pasimatymo!

Eglė Šauklienė

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Sporto stovykla ,,Komandos įvartis“

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *