Languagecoaching.lt

Apie mus

Apie mus

**Anglų kalbos užsiėmimai pradinukams (8-11m.)**

Tai interaktyvios, linksmos, su daugybe vaizdinių priemonių pamokėlės, kad vaikai lengviau sutelktų ir išlaikytų dėmesį, o kalbos mokymosi procesas būtų natūralus ir teiktų kuo daugiau džiaugsmo.
Vaikai kalbos mokosi ne tik klausydami ir kalbėdami, bet ir liesdami, uostydami ir net ragaudami!

**Anglų kalba paaugliams (12-17m.)**

Šie užsiėmimai orientuoti į visų lingvistinių įgūdžių lavinimą: klausymą, kalbėjimą, rašymą, skaitymą, gramatiką bei žodyno turtinimą. Nors pagrindinis šio kurso tikslas yra sėkmingai pasiruošti ir išlaikyti brandos ar tarptautinius egzaminus, turinys bei užduotys yra formuojamos ir pateikiamos integruojant į mokymosi procesą temas bei priemones priimtinas būtent šiai amžiaus grupei.
Pvz. filmų metodika, muzika, informacinės technologijos ir t.t.

**Anglų kalbos užsiėmimai abiturientams ir studentams.**

Tai intensyvūs ir sistemingi anglų kalbos užsiėmimai, kurie nukreipti į specifinių įgūdžių lavinimą, kad sėkmingai išlaikytumėte valstybinį ar jūsų pasirinktą tarptautinį anglų kalbos egzaminą (IELTS, FCE, CAE ar kt.)

Mūsų dėstytojai, kurie dirba su tarptautiniais egzaminais turi Britų Tarybos išduotą sertifikatą, liudijantį apie kompetenciją ir pasirengimą ruošti būsimus universitetų studentus IELTS egzaminui, o taip pat yra Cambridge egzaminų centro Lietuvoje, kuris organizuoja ir vykdo KET, PET, FCE, CAE egzaminus, kalbėjimo dalies egzaminuotojai ir vertintojai.

Turėdami ilgą darbo su egzaminais patirtį, mūsų kvalifikuoti specialistai išsamiai supažindins jus su vertinimo kriterijais bei išmokys daug mažų gudrybių, padėsiančių greičiau susiorientuoti atliekant egzaminų tipo užduotis, o taip pat išvengti neatsargių klaidų, neretai dėl kurių prarandami labai svarbūs taškai, lemiantys galutinį įvertinimą.

Susisiekti

Susisiekti

Papildoma informacija

Papildoma informacija
  • Darbo laikas:07.00- 20.00 val.

Vieta

Languagecoaching.lt
Rasti maršrutą

 

Susisiekti

Languagecoaching.lt

Įvykių

Languagecoaching.lt
Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė Antakalnyje!

Kviečiame vaikučius į smagią šeštadieninę anglų kalbos mokyklėlę Antakalnyje! Startuojame rugsėjo 8d.!

http://www.languagecoaching.lt/


Atsiliepimai

Languagecoaching.lt

Lankytojų įvertinimas

0

0 Viso

  • Bendras įvertinimas
  • Vardas
  • El. paštas
  • Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku