Laimoszirgai.lt

Apie mus

Apie mus

Žirgynas VšĮ „Laimos žirgai“ – atsinaujinęs žirgininkystės klubas “Perkūno žirgai”, įsikūręs Neries regioninio parko pašonėje, Būdos kaime šalia Trakų miesto, siūlo jojimo paslaugas vaizdingose Trakų apylinkėse. Trumpos išvykos ar žygiai žirgais su nakvyne, pirtimi, vakariene ir pusryčiais, atostogos su žirgais vaikams ir šeimoms, pasivažinėjimas karietomis, vežimais bei rogėmis, ekskursijos ir jojimo pamokos – tai toli gražu ne visas sąrašas aktyvių užsiėmimų, kuriuos siūlo VšĮ „Laimos žirgai“.

Pagrindinis žirgyno uždavinys – prisidėti prie rečiausių veislių išsaugojimo, jų populiarinimo ir pristatymo žmonėms. Labiausiai vertinami ir saugomi yra žemaitukai – viena seniausių veislių Europoje. Žemaitukų veislė reikšminga ne tik Lietuvos istorijai, kultūrai, arklių selekcijai, mokslui, ekologijai ir ekonomikai, bet ir pasaulinei bioįvairovei. Šiuo metu Lietuvoje turime dvi Žemaitukų veisles: Stambieji Žemaitukai ir Žemaitukai (senasis tipas). Žemaitukų veislė pripažinta saugotina tarptautiniu mastu ir įtraukta į FAO Pasaulio žemės ūkio gyvūnų įvairovės duomenų banką ir į Pasaulio žemės ūkio gyvūnų įvairovės katalogą.

Taip pat norėjome vienyti grupelę žmonių, kurių tikslai sutaptu: žirgininkystės, važnyčiojimo, poilsio su žirgais populiarinimas ir vystymas LR vienijant žirgininkystės specialistus, amatininkus, gaminančius žirgininkystės vystymui ir populiarinimui reikalingus reikmenis, žirgų selekcijos specialistus, dirbančius trenerius, sportininkus, turizmu užsiimančių įmonių specialistus, važnyčiojimo ir žirginio sporto šakos gerbėjus, propaguoti poilsį su žirgais, formuojant sveiką gyvenimo būdą. Vaikams ir jaunimui sudaryti sąlygas harmoningam asmenybės vystymuisi.

Visi tikslai buvo įgyvendinti su kaupu: daugkartinis dalyvavimas „Bėk bėk, žirgeli“ šventėse Anykščiuose, “Agro Balt” parodose, ir žirginio sporto varžybose, populiarinant mūsų vietinės žemaitukų ir stambiųjų žemaitukų veislės. Daugybė paruoštų žirgininkų išplito po Traku raj. ir ne tik. Mūsų veiklos dėka visoje Trakų sav. padaugėjo žirgininkų laikančių žirgus tiek laisvalaikio jojimui, tiek sportuojančių jau ir tarptautiniame lygyje.

Susisiekti

Susisiekti
 • AdresasBūdos kaimas, Trakų r. sav.
 • Telefonas+370 679 39 395
 • El. paštasinfo@laimoszirgai.lt
 • Nuorodahttp://laimoszirgai.lt
 • Kategorija Aktyvus laisvalaikis, Mokyklėlės, Stovyklos Lietuvoje, Vaikų stovyklos
 • Vieta Trakų rajonas

Papildoma informacija

Papildoma informacija
 • Darbo laikas:Antradieniais – Sekmadieniais (Pirmadieniais nedirbame)

Vieta

Laimoszirgai.lt
Rasti maršrutą

 

Susisiekti

Laimoszirgai.lt

Įvykių

Laimoszirgai.lt
Įvykių nėra

Atsiliepimai

Laimoszirgai.lt

Lankytojų įvertinimas

0

0 Viso

 • Bendras įvertinimas
 • Vardas
 • El. paštas
 • Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku