/

Kūdikių SPA

El. paštas
Adresas
Partizanų gatvė 15A, Kaunas
Telefonas 1

Mūsų baseino aplinka pritaikyta kūdikiams, būsimiems ir esamiems tėveliams. Jūsų patogumui yra mažylių vystymo stalai, minkštos lovelės vaikų perrengimui, žaislai, baseino inventorius pritaikytas mažylių mankštai ir plukdymui baseine.

Yra galimybė maitinti natūraliai, skamba raminanti muzika, tėveliai vaišinami arbata. Tik pas mus profesionalios kineziterapeutės pagalba plukdomi naujagimiai, kūdikiai, vaikai, nėščiosios baseine, kurio vandens lygis siekia suaugusiojo krūtinę, todėl nereikia būti sulenkta nugara, kaip braidymo baseinėlyje. Itin komfortiška baseino vandens temperatūra kuri siekia + 34 C, oro nuo + 29 iki 32C šilumos.

Modernus, su naujausia persipylimo sistema ir povandeninėmis masažo srovėmis įrengtas baseinas yra pirmas toks baseinas Kauno mieste pritaikytas mažyliams. Baseino ir vandens švarai taikomi itin aukšti higienos reikalavimai – vanduo valomas visą parą, įrengta automatinė medžiagų dozavimo ir švitinimo ultravioletiniais spinduliais įranga. Visada yra prižiūrintis personalas – profesionalūs kineziterapeutai, todėl mama ir jos mažylis čia išties gali jaustis saugiai.

Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų apsilankant!

Vidurkis: 5.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Labai jaukus ir erdvus baseinas, švarus ir ypatingai malonios darbuotojos. Pradėjome lankyti baseiną, kai sūnus buvo 3 men, o dabar dar nėra 1,5 metų, o jis jau beveik pats plaukia ir labai megsta nardyti! Aciu kudikiu spa!

1 m. ago

Palikti atsiliepimą apie Kūdikių SPA

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *