Kultūra
/
Senamiestis

House of Puglu

„House of Puglu“ – profesionalaus meno namai, atviri visiems kuriantiems ir kūrybą mylintiems žmonėms. Atskleisti savo talentus ir pristatyti juos publikai čia gali profesionalaus meno atstovai.
Pas mus siekiama užvirti tikrą kultūros laboratoriją, tad ypatingas dėmesys skiriamas jauniems ir savo karjerą pradedantiems profesionaliems meno kūrėjams.
„House of Puglu“ įsikūręs pačiame Vilniaus centre, vos keli žingsniai nuo Kudirkos aikštės, jaukiose bei funkcionaliose patalpose. Savo pristatomais meno projektais ir pasirodymais siekia ugdyti kūrybišką ir kultūrą gebančią vertinti visuomenę.

„House of Puglu“ veiklos kryptys:
1. Profesionalaus scenos menų (teatras, šokis, video, muzika, tarpdisciplininiai projektai) pasirodymų vieta – muzikos koncertai, spektakliai vaikams, spektakliai šeimoms, spektakliai suaugusiems;
2. Vizualaus meno produktų (dailė, skulptūra) pristatymo erdvė – parodos;
3. Kūrybinė meno projektų rengimo ir pristatymo erdvė – kultūriniai renginiai;
4. Edukacinių scenos menų projektų rengimo, organizavimo ir vedimo vieta – mokymai, vaikų edukacija, suaugusiųjų edukacija, stovyklos vaikams;
5. Privačių ir uždarų renginių organizavimo vieta.

Kas tas Puglu? Tai keista būtybė, gyvenanti mumyse ir verčianti kurti ir judėti į priekį. Kadangi šiuose namuose siekiame ne tik apgyvendinti Puglu, bet ir prisijaukinti jį, tad kviečiame tą padaryti ir kitus besikamuojančius su savaisiais Puglu menininkus.

Vidurkis: 5.05 (3 vertinimas/ai)
Puikiai
3
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Puikūs spektakliai ir betarpiškas bendravimas! Aktoriai puikiai prikausto vaikų dėmesį.
Taip pat rekomenduoju vaikų dienos stoviklas vasarą – vakarai per trumpi visiems dienos įspūdžiams išklausyti. Neįtikėtina kokį spektaklį vaikai paruošia per kelias dienas!

11 mėn. ago
Alexandr Izmalkov

Labai jauki, kamerinė erdvė visai šeimai – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nuoširdus, atviras ir betarpiškas bendravimas, jaukūs ir šilti spektakliai vaikams – tikri Teatro namai. Puiki vieta ne tik spektaklius žiūrėti, bet ir švęsti vaikų Gimtadienius, ar stovyklauti vasarą – pasibuvimą šiame teatre vaikai prisimena ilgai… Rekomeduoju !

11 mėn. ago
Alexandr Izmalkov

Nors esu labai reikli įvairiems meno renginiams ir teatro spektakliams, apsilankiusi „House of Puglu“ supratau, kad šią meno erdvę kuriantys ir kuruojantys žmonės tikri profesionalai. Puikūs spektakliai, koncertai, turiningos dienos stovyklos vaikams, nemažiau svarbu – patogi vieta mieste. Rekomenduoju!

11 mėn. ago

Palikti atsiliepimą apie House of Puglu

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *